bugün

Genelde otobüste metroda başıma gelen olay. Aynen aynen bildiniz yaşlı teyzelerin koltuk sevdası uğruna göz tacizi yaptığı kişilerden birisiyim. Bana ne a*k bedava biniyon gezmeye biniyon s*ktir git evinde otur. Sincandan ulusa gidip ekmek alıp dönmek ne gerizekalı aptal. Neyse sakinim tanım girem bari, evet arkadaşlar tanım olarak karşı cinsin büyük bir ihtimalle sizden bir isteği olmsı durumu, diğer seçenekler istisnai durumlardır. Mesela burnunuzda sümük kalması, yüzünüze bi şeyin yapışması veya arkanızdaki camdan dışarı bakma ihtimali. yok işte beni kesiyor filan hiç triplere girmeyin.
Yaşadığım olaydır.o bana bakıyordu , ben ona bakıyordum. ilk göz kırpan kaybetti. Evet bakışma yarışı yapıyorduk, yaşlarımız 12 felandı.
Sarkıntılık yaptığı anlamına gelir. Siz de gözü dikip bakarsanız müsaitim bana yürü anlamı taşıyabilir. Ne bakıyon bilader, sen hayırdır bakışı atıp def etmek daha münasiptir.
miyoptur.
summer is comin'
yürek yedirir.
hemcinsimin uzun uzun bakmasından yeğ olan aktivite.
Aşktan, meşkten çok uzun süre uzak kalmış biriyseniz, size bakan kişinin sizi beğenme potansiyeline sahip bir karşı cins olduğunu unutur, üstünüze başınıza bakmaya başlarsınız bir gariplik mi var diye.
Aşık olacam diye mala bağlamıştır.
Birine mi benzettin bacım derim. Ne yani her bakan size aşık mı olacak. Normal konuş geç işte.
Aslında size degil, Arkadaki yakışıklıya/fıstığa baktığını anladığınız anki yüz ifadesi...duygu seli..
Yürek sıçratır.
yürek zıplatır.
yürek hoplatır.
Suratınıza sıçmayı düşünüyordur.
Acaba eski sevgililerimden birimidir diye düşündürür.
Göt kaldırır.
Begendigine isarettir.
Kesin bir tanıdığa benzetmiştir. Başka bir ihtimal yok.
fermuarım açık kalmıştır. başka türlü bakmaz.
tırsarım ben arkadaş..

lütfen biraz medeni olalım..
Vereceği anlamini taşır.
bana bakmıyordur o...
güncel Önemli Başlıklar