bugün

sanat, felsefe, bilim, spor (mümkünse futbol hariç), toplum, teoloji, kültür vs. eğer konuşabileceğin birisi varsa ve onunla konuşmaktan sıkılmıyorsan laf lafı açıyor zaten.
Yatakta, daha önce seviştiği erkeklerle yaptığı cinsel yaramazlıkları konuşmayı seviyorum.
Sokakta ise, evde ne eksik var, alışveriş. Gezi, seyahat, sinema, otomobil vb. Magazin konular işte.
hassiktir en son ne zaman bi karşı cinsle konuştuğumu hatırlamıyorum.

hassktr ciddiyim.
Futbol değil..
görsel
tabii ki bilim ve sanat.
görsel
- hadi bana iki ters- bir düzü öğret.
+ pis sapık !
- ciddiyim gııız !
+ hiii hiiiii.
Futbol konuşan insan boştur benim gözümde. Nefret ederim muhabbetinden de izlemesinden de oynamasından da.

Kendiniz olun. Konu bulmak için kendinizi kasmayın. “Eeee, daha daha ne yapıyorsun, öyle işte, ee anlat” tarzı bi karşı cins ile muhatap oluyorsanız aklınıza konu gelse de konuşasınız gelmez. iki tarafın da katkısı lazım. Bir bakmışsınız geçmiş konulara girip siyasete kadar gelmişsiniz. Kendiniz olun yeter.
Hemen her şey olabilir taraflar haddini aşmadıkça.
Sanat, politika, tarih, din, felsefe, psikoloji ve hakkında fikir oluşturulabilecek bilimum konular. Karşı cins olması şart değil. Benimle oturup söyle saatlerce kültürel muhabbet eden birisini bulsam ne alâ. Çoğu konuda eksiklerim ve öğrenmem gereken şeyler olduğunu düşünüyorum. Böyle sohbetlerde yeni bilgiler edinmek işten bile değil.
Solucan delikleri, zamanda geriye yolculuk teorik olarak mümkün müdür?
Karşı mı cins ? Eğlenceli mi konu ?
Eskiden cnbce dizileriydi. Sinema ayrıca...
Ben genelde kadın ve erkek beyni konusunda okuduğum için bu aralar onu konuşuyorum. Gelen yorumlar mükemmel. Misal kadınlar erkeklerden empati becerisi konusunda daha iyi diyorum. Biz ya biz işte mükemmeliz cevabı gelirken, kadınlar cisimleri boşlukta hayal etme konusunda erkeklere göre daha zayıf dediğimde "aman be" den başka cevap gelemiyor.

Şahsen ben eğleniyorum
Doların neden bu kadar tavan yaptığı ve brinsonun iade sürecinin reddedilmesi. Evet.
sinema edebiyat müzik.
özellikle gıybet. baya eğlenceli oluyor.
gündem. farklı düşünce yapıları var kadınların. bizim gibi düşünmedikleri için farklılık eğlenceyi beraberinde getiriyor. misal abd türkiye krizini hemcinsin ile konuşuyorsun mevzu mutlaka " o sarı kafanın amk ben " e bağlanıyor. Dolar aynı "amk doları nereye kadar yükselcen". Biz böyleyiz işte arada farklı tarzlar iyi gelir mutlaka.
Müzik. Karşı taraf bm dsbm rabm nsbm falan dinliyorsa konuşma başlar ve bitmez.
Bir kadınla en eğlencelisi dedikodu yapmak olur gerçeği Budur geri kalanı seks.ne muhabbeti edecem kadınla napiyorsun iyimisin kadın başlar su kızın sevgilisi söylemiş şu kızın annesi kuaförmüs.babam söyle annem böyle hep dedikodu.
Gelecekle ilgili idealler, bkunu çıkarmadan biri hakkında komik eleştiriler yapma, sevdiğin yemekler, aşk meşk işleri, burçlar, dedikodu, sevgiliniz ise orjinal ve inandırıcı iltifatlar(burda siz konuşuyorsunuz o iç çekiyor) vb.
burçlar. herhangi bir dost meclisinde bile açılsa saatlerce konuşulabilir.
Futbol bence anlıyorsa hele birde aynı takımlıysanız tadından yenmez.