bugün

meyilli olmaya işarettir.
mumkun bir onermedir.insanlar gercekten yorucudur.hatta korkutucu ve zarar vericidir.bu durumlari goze almak ve goguslemek icin potansiyel enerji gerekir.rezervleri doldurmak,kendini tersaneye cekmek ve bakim yapmak ihtiyactir.
(bkz: gay olmaya adım adım)
hemcinsine yazmaya üşenmeyen insanın eylemidir.
her defasında aynı şeyler yaşandığını düşünen 'aman niye uğraşacağım' diyen mantıklı insanın eylemidir.haklıdır çünkü birine yazmaya başlarsın karşılıklı cilveleşmeler falan filan derken sonra bir ilişkiye başlar tanımaya çalışırsın bla bla bla .. hakkaten ya niye uğraşıyoruz ki bu kadar kendimi sorguladım be sözlük.
ilişkinin başında sonunu görerek geri çekilme eylemidir.
karşı cinsle görüşen ama sonucunda bir ilişki doğacağını düşünmeyen erkek kişisinin mazereti de olabiliyor kimi zaman.
- abi neden hala çıkmıyorsunuz?
+ ya kovalamıyorum be oğlum, kovalasam biliyorsun.. uğraşamıyorum. *
yaşama sevincini kaybetme, depresyon sularında yüzme alametidir. bir çeşit hastalık da olabilir.ani bir şokla; mesela güzel bir kızdan gelen kışkırtıcı cümlelerle atlatılabilir.
üşenmek değilde yanlış anlaşılma korkusu varya, of diyorum. Bir entry görürsün beğenirsin , diğerlerini incelersin arada cinsiyet saptamaya çalışırsın eğer bayansa yazmazsın , tebrik edemezsin. Ama belli olmuyorsa tebrik ederim usta der kısa kesersin.
bazen tıpkı aç olduğun halde yemek yemeye üşenmek gibidir.
olur öyle.
dert sahibi olmamanın en güzel yolu olup çoğu insan tarafından başarılamadığı açıkça gözlemlenebilmektedir.
o zamana kadar yazılan tüm karşı cins insanlarından alınan olumsuz cevaplardan sonra öğrenilmiş çaresizliğe bağlı olarak oluşabilecek durum; ya da tam tersi, kişiye yazabilecek kapasitede bir çok karşı cins varsa, gerek duymamaktan oluşabilecek durum.

tabii yüzdeye vurursak ilk durumu yaşayan insan sayısının çoğunlukta olduğu kanısındayım. neden mi? bir his sadece.
eksi 20 derecede şimdi kim soyunacak düşüncesi sonucudur.
güncel Önemli Başlıklar