bugün

eve yeni taşınılmış ise tanışmadan önce yapılan iştir.
Sismik araştırma yapmadan kesim işine girmek, sonucu kestirilemeyen sağlık sorunlarına neden olabilir.
cerrahsanız üzerine para bile vermiş olabilir. bir de estetik cerrahsanız...
cinayetten hapse girmekle sonuçlanır.*
arada sırada göz kırpılır. kız da boş değilse kızda bir kikirme başlar. oğlan telefonu işaret eder. ekrana bir mesaj gelir. "hadi benim için bir şey yap. evden kaç. sokağın sonunda bekleyeceğim." dişi kişi koştura koştura evden anahtarı yürütür. kendisini sokakta bulur. bu sırada erkek yani gecenin karanlığında gelen sevgili dişi kişiyi yüzünde kocaman bir gülümsemeyle bekler. oturup konuşurlar, sevgili falan olurlar. işte karşı balkondaki kızı kesmek tüm bu hadiseleri başlatan yegane olaydır. * *
(bkz: kız yurdundaki kızları kesmek)
ışıkları kapatıp tüm abazalığımla ''oha kıza bak'' diyerek kızları dikizlemem.
Abazalıktan yanıp kendini balkona atan gencin karşı balkondaki kızı kesmesi.
ekmek bıçağı ile olacaksa vahşet

meyve bıçağı ile olacaksa katliam.
ergen işidir.Daha büyümesi lazım.Kesmekle dikizlemekle adam olunmuyor bebeğim.*
ergenin en büyük fantazilerindendir, bakarken hayalde eder, sonu iyi bir durum değildir kısacası.
bir değişik versiyonu (karşı penceredeki kızı kesmek) güzel bir ferzan özpetek filminde görülebilecek eylem.

(bkz: karşı pencere)
an itibariyle karşı balkondaki kızla karşılıklı yaptığımız şey.. üzerindeki beyaz sutyeni çok beğendim..
ergenlikte hem kızı kesip, hem balkona lazer tutulur.
Karşı apartmanın balkonunda ki kızı kesmektir kız her 15 dakikada bir elinde telefon tedirgin bir biçimde balkona çıkıyor ve annesi de hemenardından ve annesi kızı içeri alıyor.
Not:balkondan bildiriyorum.
mahallemizin kızıdır. bakılmaz, anında harcarlar bizi.
mahallemizin kızıdır. bakılmaz, anında harcarlar bizi.
Kızımızın mahallesidir. harcanmaz, anında bakarlar bizi.