bugün

parası bol olan erkeğin yaptığı eğlencelik iş.
(bkz: enayi)

ne çok ne az tadında bırakacaksın.
her şeyin bir bedeli vardır arkadaş.
para varsa kullanacaksın arkadaş.
(bkz: bekara karı boşamak kolay tabi)
(bkz: fakir bir öğrenciyim lan)
adı "parayla verensoy" olan bir kız olursa neden olmasın?
+ aç lan ağzını!!
- ama aşkitom.. napıyosun yaa.
+ yüz lira lan bu! aç dedim sana.
- salaksın biliyosun dimiii..
herkes karısına yedirsin.
(bkz: kızlar cebinizde parasız gezmeyin laf oluyor sonra)
para olduğu takdirde oldukça zevkli olan ve meyvelerinin kesinlikle alındığı bir uygulamadır.
Sahsen çok param olsa sadece parayi yedirmekle kalmayıp iyi de sikerim.
en kötüsü de çok paran olup yedirecek birilerinin olmamasıdır. ps4'e yediriyorum ben de, sony yaşasın bari.
Salak adam işidir.

Yedirmeseydin evet.

Ondan sonra götünüze tekme yiyince ağlamayın aq.
Bunu yapan bir arkadaşım vardı ama bu baba parası ya da kendi paranla bile olsa yanlış bir şey sen o kadar çalışıyorsun kızla gez toz falan diye kız seni kullansın ne güzel malmısınız aq.
Para yenmek içindir, insana hizmet etmek için vardır Siz paraya hizmet etmeyin. Asıl paraya acıyan enayidir.
hak eden karı kız olursa yapılması zevkli eylemlerden biridir. en azından harcadığın para için değmezdi demez keyif alırsın.
Hayatta en sevmediğim şeydir...

Parazit gibi yaşayan kadınları da sevmem...

Asıl bir kadın benimle takıldığı için para ödemeli, bedavaya eğlence yok...
Asla yapmayacağımdır.
para yedirmek değil de birlikte güzel yaşamak diyelim ona.
öğrencilik zamanımda , fındık fıstık viskiyle beslediğim insanlardır. güzel zamanlardı yine de iyi yediler.
Ne kadar paradan bahsediyorsunuz şimdi ona açıklık getirelim ev araba kürk mü aldınız.

Yada sizin istediğiniz yere gidip üç beş bir şey yiyip içtiniz mi.

Eger birinci ise tamam silkildiniz ama ikincisi ise hayatın akışı bu döner ekmek olur soda olur birşey yenip içilmeli.
Kerizliktir
Ama eğer o da sana para yediriyorsa güzeldir.
Herşey karşılıklı olmalı yoksa adı soygun olur.
çulsuzların değil ortalama dercede geliri olan kişilerin hak eden karı kıza çekinmeden yapmaları gereken eylemdir. hak etmeyen itici soluk benizli asık suratlı karılara yedirmeyin.
hiçbir zaman yedirmedim, yedim. birkaç kez de sugarmomy edindim, sağlsunlar borçlarımı kapadılar ehuehu..

sizi seven insan cebinizdeki parayla ilgilenmez arkadaşlar. elbette önemli para ama sizin anladığınız biçimde değil. hemcinslerim bu yüzden kaybediyor işte. parayla satın alabileceklerini sanıyorlar her şeyi. halbuki para sayesinde yarattığınız kazanımlar ve kendinizi pazarlama şekliniz kazançlarınızı belirler. gerek sevgili gerekse iş anlamında.

gazoz olmayın efsane olun.
güncel Önemli Başlıklar