bugün

Yapmam yapanı eleştiririm. Allah herkese çocuk büyütebilecek Adapta kadın ve erkek nasip etsin.
Bunların bir de oğluyla çapkınlık yapan versiyonları vardır.
Edit: Dini yönden kafası almayan insanlar adap yönünden hiç almaz Allah Hidayet etsin.
Anasını bacısını babası kötü yola düşürenlerin söylemi.
Herkesin senin baban gibi pezevenk degil rahat ol denilesi başlık
Doğru olan kızının yabanci erkeklerle birlikte pis ortamlarda bira içmesi zaten degil mi sizin için?
Kötü babadır.
bira içmeyi ahlaksızlıkla kötü yolla bağdaştıracak geri kafalı insanların eleştirdiği olaydır.
benim, babamdır. bitanedir, candır. düşünüyorum, eğer ki ailem bana içkiyi yasaklanış olsaydı büyük ihtimalle çok daha zararlı ortamlarda çirkin şekillerde tecrübe edecektim bunu. ama onların izin vermesi, kadehlerini benimkiyle tokuşturmaktan çekinmemesi sayesinde şuanda içki adabı bilen, içkinin kalitelisini anlayan, götü başı dağıtmadan ağzıyla edebiyle içen birisiyim. teşekkür ederim babacım, iyiki varsın.
namaz kılıp kendinden geçip aile fertlerine abanan şakirttin herkesi kendi gibi sanmasıdır. zikir çekip etrafa saldıran yobazlar kadar tehlikeli değildir merak etmeyin.
ayrıca alkol bilinçaltında olmayan hiçbir şeyi ortaya çıkarmaz, anasının diz kapağından tahrik olup abdesti yavaş alan dingil yobazlar bunu anlamaz.
çocuğunu bile çarşafa örtüyorlar belki kendime hakim olamam diye.
Babamdır.8 yaşındaki kızını kapatan annesinin dizinden tahrik olan insanlardan daha zararsızdır.
(bkz: Sahil finosu)
Kendi başına pudra şekeri çeken malum kitleden daha zararsızdır.