bugün

enteresan adamlardır.tabir-i caizse godoş veya gavat olarakta nitelendirilebilir.
transparanın neresi için kullanıldığını bildikten sonra yorum yapmamız gereken adamdır. şimdi sırtta kullanılır anlaşılır, efendime söyleyim, - başka nerde kullanılıyodu lan - anladınız siz neyse. tamamen açık olsa daha mı iyidi yani?
(bkz: godoş) bu ne geniş meshep efenim içinde at koştur.
yine bir geniş mezhep insanı için bakınız: dümbük...
al ulan işte benim hatun , sende varmı böylesi diyerekten hava atan tipler olabilir .
transparan giyinmiş kadını ağzından salyalar akarak seyre dalan erkeklerin o an için vay godoş, totoş, dümbük gibi düşüncelerle asla aklına gelmeyen adamdır. hatta fırsatını bulsalar "abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür" diyerekten sırtı sıvazlanacak adamdır. iki yüzlülüğe maruz kalacak saftiriktir.
sözlük yazarları görmüyorsa sorun yapmayacak adamdır.
türk değildir; fransız, ispanyol falandır.
adam mıdır? bence değildir.
(bkz: napıyoruz ki biz)**
karısının vücudunu beğenip gurur duyuyordur ne kadar güzel vücutlu bir eşe sahip olduğunu herkesinde görmesini istiyor olabilir sonuçta çevredekiler sadece bakıp gıpta eder adam ise ona sahip olur bu kadar basit.
ben yapamıyorum alın siz yapın diyen 'içinden gay''in genel davranışıdır.
godoşun dik alasıdır.
laikçidir. karısının amına memesine sahip çıkmaz. bilir ki karısı istediğinin altına yatmakta, istediği muzu yalamakta ve istediği portakalı paylaşmakta özgürdür. o, eşine güvenir.