bugün

normal adamdır.
karısı bebişleriyle ilgileniyordur o da ütü işini ben yaparım yorulma karıcım diyordur.
olmayan adamdır. varsa bile entel, hanımköylü, gay lakaplarıyla savaşacak ruh halinde olmadığından içindeki bu nazik dürtüden tek celsede vazgeçecektir.

edit: taş fırın erkekleri eksiledi.
biraz da karısını düşünen erkektir. çünkü türk kültüründe çoğu yük kadının üzerindedir zaten. çok şirin bir erkektir o, düşünceli, fedakardır. hem ailesine sahip çıkar hemde kendi sözünü geçirir , karısını kesin üzmez o.
vardır böyle tip adamlar. bir yakınımdan biliyorum karısının eşarbını bile ütülüyor. oha lan dedirtir.
hayat müşterek, bunu yapmayan erkek yiyorsa eşini çalıştırmadan onun tüm maddi isteklerine fazlasıyla cevap versin görelim, sağlayabilirse ütüyü yapmasın.
imrendiğim adan türüdür ki karısı da bunu hak ediyor olmalıdır.
eğer karısı ağzında sigara elinde çekirdek la herif şu donları da ütüle diyorsa ütü elden yanlışlıkla(!) düşürülüp o kadının yüzüne isabet ettirilmelidir.
Çok tatlıdır o. Düşüncelidir. Kesinlikle öyleleri her zaman eşi tarafından mutlu edilir.
çocuğu olmayan bir aile ise bana anormal gelen durum, he eyvallah hayat müşterek yeri gelir yorgun olur, yeri gelir hasta olur, ayaklarını yıkarsın canının parçasının, giydirirsin, duşunu aldırırsın, yemeğini yedirirsin, bütün yük ne varsa onun omzunda alıp ezilinicekse ezilmeye hazır olursun. gerekirse kendin çiğner verirsin ağzına (mecaz yaptım, abarttım). ama rutinde gerçekleştirmek biraz ters gibi bana.
güncel Önemli Başlıklar