bugün

marjinallikte son noktadır amaç ilerde fırlama olacak çocuğun ebeveynlerine ben nasıl dünyaya geldim sorusuna izlede gör cevabını vermek içindir.
ne var ki bunda dedirtir. vefalı kocadır karısını iyi günde kötü günde yalnız bırakmamıştır. helal olsundur. allah herkese nasip etsindir.
önce karıya girip sonra doğuma girmek farz olur. bu yüzden normaldir.
o kadar çaba sarfedip yaptım bakalım nasıl çıkacak/nasıl çıkaracak diyen kocadır.
Büyük ihtimalle bir daha karıya giremeycektir.
(bkz: Doğum uzmanlarının kukudan tiksinmesi)
çocuğun özel hayatı diye bişey kalmamıştır.
babasının,hayatının her evresinde çocuğunun işlerine burnunu sokacağının göstergesidir.
karısının bitap ama mutlu halini facebook ta profil fotoğrafı yapan godoştur.
Çok heycanlı kişidir. Hatta o heyecanla "nasıl soktuysam öyle çıkartırım!" bile diyebilir bi an.
kamerayla çekeni var ,moral vereni var ,karısının elini tutanı var, kadın doğum uzmanı olanı var.
istenmeyen kocadır ya da kadın hastalıkları ve doğum uzmanıdır. doktorla evlenmeme sebebidir, yahu ben orada acı çekeceğim ama er kişisi kameraya alıp bebeğe aguş guguş maymunluk yapacak karşımda. sünnet videolarını deşifre etmeli bu erkeklerin.
görmemişin bir oğlu olmuş çekmiş ç..nü koparmış. neymiş en mutlu gününü kameraya kayıt yapacakmış. eski nesile milyonlar verilse yapmayacağı bir olay. dejenere olmuş yeni nesil enteresan işlere kalkışıyor. eşine destek vermek amacıyla giriyorsun, fakat doğum anını görürsen ilerleyen dönemde korkar yada sıkıntı yaşarsan. eşinin doğum anı devamlı aklına gelirse. cinsel istek ve arzu bu durumdan olumsuz yönde etkilenebilir. dünyada tek baba sen misin. çık dışarı voltanı at heyecanla gelecek müjdeli haberi bekle. allah ne verdiyse eli ayağı düzgün olsun yeter.
Destek amaçlı girmistir ki girmelidir de. Eşi korkuyorsa napacak efendim yanında destekcesini görmek eli i tutmak ister doğum diyoruz be az insaf kolay mı erkekler bi kendinizi hayal edin o durumda bakkalına kadar ameliyathaneye sokarsınız yanınizda olunmasini istersiniz yani eşin doguma girmesi cokta abartilacak bi durum degil he video filan bunlar gereksizdir efendim tabi bu da kisilere gore degisebilir.

Edit: bakkalda çok ayrıntı olmuş ama güzel olmuş. Haksızmıyım beyler.
Bundan normal ne olabilir ki. Esini yalniz birakacak hali yok o zor anda.
Dogum sonrasi sevincden beraberce aglarlar.
geleneklere ters düşen kocadır.

ulan arkadaş, eski köye yeni adet getirmenin manası yok. *
olması gereken tablo, hatunu içeride doğurmaya çalışırken kapı önünde sigaraları yercesine içmesi, volta atması, yanındaki arkadaşının/yakınının onu teselli etmesi, çocuk doğduktan sonrada elinde bir demet çiçekle odaya girmesi şeklindedir. *
cesaret timsalidir bide kameraya alırsa o ayrı konu. bi insan neden kameraya alırki çocuklarına oğlum sen bölemi çıktın dicen yada torunlarına anı olarak mı bırakcan kamera olayı saçmalık bence.