bugün

karısının vücudunun başkalarınca izlenmesinden zevk alan gavat erkektir.
Karısının bikiniyle yüzmesine izin vermeyen ama bikinili kızlara yiyecek gibi bakan erkeğe ne demeli.
Sevgilim de dahil bütün kızlar kesinlikle bikiniyle yuzmeli. Yoksa deniz kenarina gitmenin ne anlami var?
görsel
gavatlıktır. bunun başka açıklaması yok. yumuşatmayın lan.
https://mcdn01.gittigidiy...tn30/370947935_tn30_0.jpg
petrol arama platformlarında görev yapan dalgıç gibi denize gireceğine bikini ile girsin.

plastik naylon oranı %80 olan tesettür adı verilen mayoyu giyip deniz yüzeyinde suyun güneşi yansıtması, plaj da kumun yansıtması ile 50 dereceyi bulan sıcaklıkta en az 5 veya 8 saat üzerinde tesettür mayo ile duran kadını hiç kokladınız mı?
leş kokuyor.

saçlarında teninde deniz yosun kokusu yerine turşu kokusu alıyorsunuz.
bir sezon boyunca böyle giyen plaj da olan kadının kasıkları vajinası ne hale geliyor biliyor musunuz?
islami usüllere uygun haremlik selamlık plajları neden istiyorlar sanıyorsunuz? rahatça bikini giyip mayo giyip denize havuza girmek için.
üstelik koyu rankli petrol türevi yalıtım özellikli tesettür mayoları güneş ışığını vücudun almasını engelliyor.
böyle sağlıksız işkence olan şeyleri din adına katlanıyorlar.
onlara gerçekten acıyorum.
bu din sadece vajinalara mı yaaa?
bütün kinileri (bikini-monokini-yokini),
bütün haşemaları- (Tam tesettür-yarım tesettür-jileli tesettür-yarım kol tesettür- boneli yüzücü takımı)

ister havuzda, ister plajda, ister teknede,

ister tek başına, ister sade kadınların , ister sade erkeklerin, ister kadın-erkek karışık olduğu ortamlarda,

ister açık güneşli, ister açık, ister bulutlu

ister yurt içinde, ister yurt dışında

giyebilir.
yaz ayı geldiğinde yine görmeye başlayacağımız gavat erkektir.
"ne giyineceğinize kimse karışamaz" demiş bal kabağı. kocası da dahilmiş..
sonra, vay efendim;ben neden evde kaldım?
Provoke kokan başlıklar. Gelmeyin bu oyunlara.
afganistan´da vermiyolar, o zaman size naşşşş...hadi bakiim uzayıııınnn....Kalabalık yapmayın.
deniz kenarındadır. kutuplarda olsa abes karşılanabilir.
Tartışmasız ala gavattır Büyük ihtimalle ümmetin reisini de sevmez.
çıplak yüzmesini istemeyen erkektir.