bugün

yanlış yapan erkektir.arada bir tokat atması gerekir ki evin reisinin kim olduğunu unutmasın.
Erkek değil adamdır.
ben karımı dövmüyorum diyerek övünüyorsa, bundan kendine adamlık payı çıkartıp kendisini doğru eş zannediyorsa büyük yanılıyordur. Adam değildir.
şaka yapıyor olmalı.
Savaşmasınlar sevişsinler.
yanlış yapıyor arada bir dövmeli diyen herkesin beyinleri nerde merak ediyorum diyecek söz bulamıyorum.Bir insan neden karısını döver ki madem dövecektin neden evlendin...
Doğru düzgün eşini ve çocuklarını seven, ailesine bağlı bir adamdır. Hayvanat bahçesinde büyüyen hanzolar anlamaz.
mete han zamanı türk erkeğidir.
iş dövmeye kalırsa karımı dayaktan öldürebilirim!
ama kadın Allahın emanetidir. artı peygamberimizin buyurduğu gibi'' kadın kaburga kemiklerinden yaratılmıştır. fazla eğmeyin kırarsınız'' hadisi şerifine binaen, kadına vurulmaz! zaten o sana vuramayacağı için dövmek yersiz olur.

he, kelimelerle tokat manyağı yapabiliyormusun kadını? adamın kralısın.
muhtemelen karısına "karıcım" şeklinde de hitap eden bir toptur. erkek dediğin karısını döver de sever de.
etek giysin gezsin ne bekliyo.
Adamdır, çok iyidir falan demiyorum. Normal bir insandır. Olması gerekeni yapandır. Karısını dövmemesi kişiliğine artı sağlayan bir şey değildir çünkü bu zaten olması gerekendir. Bir gün karısını dövmeyen bir erkekten söz edildiğinde bize garip geliyorsa, hayrete düşüyorsak o zaman vay halimize.
Sizin ben kafanızı da sikeym, zihniyetnizi de.
Bunun adına bir de entry açıldığını düşünürsek vay halimizedir. Zaten bu olması gerekendir. Erkek dediğin kendinden güçsüze büyüklük taslamadığı sürece erkektir. Karşısındaki kadın ve ya erkek olsun bu değişmez. Kendinden güçsüz herhangi bir canlıya şiddet uygulanmamalı.
normal erkektir ancak ülkemiz bok bir ortadoğu ülkesi olduğu için saygımı takdirimi kazanan erkektir.
benim o.
islam dinindeki hükümleri uygulayan erkektir. net..
bunları tartışmak bile saçma. normal olan bu zaten. hangi canlı sinirlenince eşini dövüyor ki.
güncel Önemli Başlıklar