bugün

Sırf kitapta yazıyor diye döven yobazın tekidir.
Kompleksli, gereksiz, insan müsveddesidir.
Gücü kadınlara yeten bir adet karaktersizdir. Gelsin bir yumrukta bayıltayım.
7 yıldır evliyim, en şiddetli tartışmalarımızda dahi aklımın ucundan geçmedi. insan insana vurur mu lan?

Hepi topu Koca 7 yılda 1-2 kez tartışmamız olmuştur. Bunlardan birinin akabinde sinirler yatışınca "döveceksin sandım, dövsen de haklıydın" dedi. ama o olacak iş değil asla.

Farzet ki dövdün, herşey oldu bitti, üzerinden zaman geçti; nasıl bakacaksın ulan onun yüzüne? Tövbe tövbe.
Hiç kimse sorundan dolayı şiddet görmemeli.
ne erkektir ne adamdır şerefsiz bir mahlûkat dır. kadına el kalkmaz. kadına kalkan eller kırılsın.
Kadını değil dövmek sesini bile yükselten erkek boştur.
Boş erkek de eziktir.

Kick Bock sağolsun.
Sayın hocama şimdi daha çok teşekkür ediyorum.
Boş erkekler için her kadının öğrenmesi bilmesi gereken Kick boks tur...
ayıp eden erkektir.

bir kadına yalnızca sevişirken götü tokatlanmak sureti ile şiddet uygulanabilir.
nedir bu eksiler anlam veremiyorum gerçekten, şiddetin her türlüsü kötüdür. yok sevdiğimden yok bilmem ne tatava yapmayın burada.
orospu çocuğudur.
fiziksel olarak kendinden zayıf birine vuran herkes orospu evladıdır.
görsel

sizler hepiniz.
ben küçükken babam annemi ve bizi çok döverdi , hiç unutmuyorum eskiler bilir eski tuvalet terliklerinin altındaki desenler altıgendir annemi onla dövmüştü , sırtında resmen bal peteği gibi duruyordu o gün babamdan nefret etmiştim beni de çok döverdi nihayet annem babamdan ayrıldı ve 15 yıl görüşmedik , bu yılın 4.ayında kalp krizi sonucunda hayata gözlerini yumdu geriye bıraktıklarına bakıyorum da ne babalık ne kocalık bırakabildi üvey babam babalık yaptı 28 yaşına getirdi beni , ama ben hep pozitif olarak değerlendiriyorum bu yaşadıklarımı ne ben öyle bir baba olurum ne de eşime öyle bir şiddette bulunurum , çünkü yaşadığım psikolojiyi yaşatmamaya and içtim , evleneceğim kişiyi alıp karşıma sanırım 2-3 saat babamı anlatırım olur ya hani gen çeker babadır , yanlış yaptığım olursa bana babana benzemeye başladın demesi yeterli olacaktır. hayata pozitif olun pozitif bakın, bir şeyin oluru yoksa iyi yanını gözlemleyin * ..
% 99 haklı erkektir. karı milleti kafası gel git olduğu için sürekli hata yapar hatasını kabul etmez zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışır akabinde dayak yer. evet hatta net ötesi..
karısını döven adam değil g.ttür.
otu boku bahane edip ufacık şeyler için keyfi olarak karısını döven erkeklerin allah belasını versin. ama bazı kadınlar tartışma anında adamı acımasızca kışkırtıyorlar, erkek iyice çaresiz kalıp köşeye sıkışana kadar üstüne gidiyorlar ve olay fiziksele dönünce de vay bana vurdu, vay dayak attı diye feryat figan ediyorlar. kadın dediğin varlığın da bir adabı, bir ayarı olmalı. konuşacağı yeri, susacağı yeri bilmeli. biraz dırdıra ara verse yemeyecek işte o tokadı. ama arsız tatmin olmuyo kendine vurdurana kadar zorluyor adamı.
güncel Önemli Başlıklar