bugün

Gözümün gönlümüzün açılmasını sağlayan laik babadır. kendisi de tangasını giyerse cumhuriyetimiz ilalebet yaşıyacaktır.
milletin karısına kızına bakıp asılan ergenlere dert olmuş babadır.
at oltayı, Çek Balığı.

sayın yazar kişileri. Efendiler. Sözlüktaşlarım. Bu tür oyunlara gelmeyiniz. Bakınız, sizler zıplayın, anında tepki gösterip parlayın diye açılmış ve hatta yeri geldiği zaman hortlatılmış başlıklara kıymet vermeden geciniz. Siz yazdıkça o başlık üste duracak ve ortalığı kızıştırmaya çalışan kişi de mest olacaktır. Evet, doğrularınızı yazmak, anlatmak, insanlara içinizi açmak istiyorsunuz lakin troll olduğu belli yazarlara da fazla müsamaha göstermeyiniz. Eksileyip geçiniz.

edit: t: bir adet kız cocugu olduğu belli olan babadır.
Bu tip şeyleri doğru bulmadığınız halde Plaja teftişe gidip görmediğiniz sürece sizin için sorun yaratmayacak babadır.
ileride olmak istediğim baba tipi.

Karım kızım evden çıkmasın ben istediğim gibi gideyim karı kız keseyimcileri kıskandıran modern babadır. Ailesi tarafından sevilir el üstünde tutulur.

Plajda biramızı da içerim karımla, tavlamızı da oynarım. Kızım 18 den büyükse o da içebilir.

Ama tabi her plaja gidilmez. Ağzının suyu akarak milletin karısını kızını kesen şerefsizlerle ve bu başlık sahipleri gibi zihniyetsiz insanlarla dolu ülkemde babalar ve kadınlar her daim dikkatli ve seçici davranmalıdır.
Bir otelin plajıdır eyvallah ama halka açık plaj ise o baba gavaddır.

Hani isveç falan olsay neyse Türkiye bura.
gavatın kralıdır. öyle babaların kızlarını plajda soyunma kabininde düzmek gerek. şahsen ben karılarını tercih ediyorum.