bugün

gayri müslimlerde sıkça rastlanan kocadır.

anlamadığım şey bu olayın son zamanlarda müslümanlar arasında da meydana gelmesidir. arkadaşım sen müslümansın, müslüman kimliğin en önde gelmelidir. kafirlerin ve mürtedlerin hayatları seni kıskandırmasın. kafirlerin filmlerinden, dizilerinden magazin kültürlerinden etkilenme. günümüz medyası mürtedleşmiştir. haram olanı insanlara empoze etmektedir. sadece sana helal olan karını, haram olan kişilerin gözlerinden sakındır.

özüne dön müslüman kardeşim. dünya hayatı fanidir, haram olan zevklerin sonu daime acı ile biter.
(bkz: gavat)
(bkz: bay cıngılbört)

görsel
canıım kıyamam. neleri de dert edinmiş kendine. kıyamam.

genel görgü kurallarına uyan kişidir. godoşluğu sizlere bırakan kişidir böylelikle.
gereğinden fazla nazik bir beydir. erkeklerin bu kadar nazik olmasına da gerek yoktur.
bi kadının hemcinslerinin eşi için yakışıklı demesinden nasıl rahatsız olmaması gerekiyorsa aynen öyle normal bir durumdur.
kadinlarin fazla yorum yapmamasi gerekendir. erkek sonucta ne mal oldugunu bildigimizden godos diyoruz.
muhtemelen avrupalı bir kocadır. akıl sır ermez. ulen karıyı alıp düzecekler ben niçin seviniyorum diye düşünmeyen godoştur.
Mezhepi fazla geniş olan adamdır. Genellikle hoş karşılanmazlar.
bu başlık altına bir çok yazarın damgalama yapabilmesini sağlayan "godoş"tur.

(bkz: uludağ sözlük yazarlarının damgacı olması)
Hilafetçi kürtçü akepeli kafasına göre kellesinin uçurulması gereken godoştur.
Karısına iltifat etmeyip öküz derseniz mutlu olacakların kızdığı godoştur.
Adamin kendisine bir adam iltifat ediyorsa ibne, yine adamin kendisine kadin iltifat ediyorsa yavsaktir. Sonuc iltifat gotluk mudur?
+eşinizin hatları çok isabetli cevdet bey.
-teşekkürler efendim.
- yenge de erik gibiymiş kütür kütür.
- eyvallah yeğen saol.
+offff karın beton gibi lan, taşşş.
-teşekkür ederim, şımartıyorsunuz bizi.

varsa böyle adam senin gibi adamın adamlığına sokayım ben.
+eşinizin maşallahı var beyefendi. o kalça nedir öyle. memeler deseniz on numara. vallahi çok şanslısınız.
-ah teşekkür ederim efendim teveccühünüz. siz onu bir de yatakta görün.
akşama gel beraber şey ederiz demesi muhtemel adam.
gece gece bir nebze olsun güldüren tespittir. hemde katmerli godoşluktur. bizim mezhebimiz o kadar geniş değil. adamın ağzını burnunu kırar eline veririz. hemi de yanımızda edecek ha. yürek ister. yüreği varsa bile yetmez. ezer geçerim net.
iltifat var iltifat var dedirten adamdır.
-eşiniz bugün çok şık
- çok hamarat bir eşiniz var.
-eşiniz gerçekten çok iyi biri.
kürttür .
elit, okumuş bir beyefendi eylemidir.
kafa göz dalacak mısınız yani ?

hayatı yaşanması zor hale getiren işte böyle düşünen barzolar. iltifat etmiş sadece ! hakaret değil. sende teşekkür edeceksin tabi ki. ayılık yapmayın artık.