bugün

türk değildir.
erkek değildir. ibnemsi bişeydir.
aşmış adamdır. karısını ya da diğer kadınları sadece et yığını olarak görmeyen bir adamdır. sonuçta o tangayı giymek ya da giymemek kadının ve kocasının tercihidir, ikisinin dışında kalan insanları ilgilendirmeyeceği gibi kimseye yorum yapma hakkı da vermez. herkes kıskanç olmak, karısını kısıtlamak, orasını burasını örterek namuslu olduğunu sanmak zorunda değil..
hepiniz bakıyorsunuz ben çakıyorum diyerek kendini teselli ediyor olabilir.
karısı tanga bikini giyen "adam" değil müsveddesidir.
(bkz: düz adam)
karısını et yığını olarak görmeyen fakat görenlerin önüne koyan adamdır.
godoştur.
muhtemelen batı kültürüyle yetişmiş bir adamdır.
(bkz: ingilizce kullanıcı adı alıp türklük taslayan adam)
muhtemelen budur. http://www.swfcabin.com/swf-files/1284922099.swf
Her tanga bikini giyen, kendini teşhir edecek diye bir kaide olmadığından duruma göre sıfatlandırılacak adamdır. (bkz: duşta bikinili fantazi yada kadınlar plajında tanga bikinili hatun şahsiyet yada hamama bikiniyle gitmek)
adama bişey olmaz lakin kadın zarar görebilir yolda otobüste işte maganda tacizine ugrayabilir.
tanga bikini giyen kadının kocasıdır.
evrensel bir ahlak yasasından bahsedilemediğinden dolayı bu olayı yaşanan toplumun ahlak değerlerine göre değerlendirilmesi gereken konudur.
karısından etkilenmediği için başkalarının da etkilenmediğini düşünen bir erkek olabilir.

ya da başka erkeklerin de etkilenmesini izlemek isteyen bir erkek olabilir.
tabiyeti t.c. olmayabilir.
kendisi denize donla giren adamdır. *
karısı tarafından ciddiye alınmayan adamdır.
evet erkektir ama türk değildir. mümkün değil.

edit: eksileyenlerin, karısına tanga giydiren türk olduklarını düşünüyorum. üzgünüm ama kesin türk değilsiniz. (bkz: soyağacı)
güncel Önemli Başlıklar