bugün

türkçe'nin esnekliğine kurban gidebilecek, doğum yapan damat.

''karısı, gerdek gecesi doğum yapan, damat.''
http://i275.photobucket.c.../Zhusuke/CoolStoryBro.jpg
oy oy cok güldüm valla. ne hizliymis damat diycem ama yemez ki kimse.
çocuk evlilik içi doğmuş olduğu için kanunen çocuğun babası sayılacak olan damattır.
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: flört ederek sevgiliyi tanımak)
diyelim ki damat mal* bu damadın ailesi de mi mal diye düşündüren haber.
(bkz: olur öyle)
ilginç bir hayat hikayesidir.

dikkat ederseniz yine bir ''zorla evlendirme'' vakası var. ben diyorum türkiye'nin bugün sosyal anlamda yaşadığı tüm sorunların başında bu kendi kendine gelin güvey olunması vardır.

aile evlenmesine karar vermiş.
kıza soran var mı?
yok.
aile karar aldı ya, tamam. artık herşey ona uygun olacak.

buyrun işte. kadın doğum yapıyor, sonra bebeği bırakıp gidiyor.
neden?
aile öğrenirse ağzına sıçacak çünkü.

evlendiği adam ne yapsın şimdi?
assa da kesse de yaşadığı şoku atlatamaz.

bir de bu evlilikler nasıl yapılıyor?
kaç günde tanıyorsun evleneceğin insanı?

velasıl yazıktır. bırakın artık korumacı aile hedesini. gerçekten iyilik yapmak istiyorsanız çocuğunuzun sizinle arkadaş gibi paylaşıma açık olmasını sağlayın. hamile de kalsa, cinayet de işlese o sizin çocuğunuzdur çünkü.
Acıların çocuğu olan damatın evlilik hikayesinin sonudur. (bkz: yine mi beni buldu)
türkiye'de yaşayan damattır.
damat olaydan sonra, kilolu olduğu için hamile olduğunu anlamadım demiş. doğum yapan gelin ise "Bir kişiyle ilişkim vardı. Ondan hamile kaldım. Ancak hamile olduğumu herkesten gizledim. Şişman olduğum için kimse anlamadı. Bu arada ailem H.B. ile evlenmeme karar verdi. Nikahımız yapıldı. Gerdek gecemizde rahatsızlandım ve ilişkiye girmedim. Sabah beni alıp hastaneye götürdüler. Acil serviste otururken doğum sancılarım geldi. Bunun üzerine tuvalete gittim. Orada çocuğum doğdu. Çok korkmuştum. Onu tuvalette bırakıp dışarı çıktım. Eşime artık iyileştiğimi söyledim. Sonra hep birlikte eve geldik." demiş.

http://haber.gazetevatan....t-sok-oldu/307028/7/Yasam