bugün

Direkt sana basmayı seçiyorum.
Çoğunluk hayır diyeceği için + almayı hayır seçeneğine koyup puan alacağını sanan mezhebi geniş kişi düşüncesi.
Hem kasli hem de yakisikli bir erkekse paylaşırım tabi ki.

görsel
a nın üstünde inceltme işareti olup olmadığına bağlı.
Wallaa evli değilim, eşimi de paylaşmam zaten.
ama evlenecek olsam da steroidden taşakları miskete, siki bamyaya dönmüş şişme bebekleri beğenen bir kadınla olmaz.
Paylasanlardan video bekledigim baslik. Belinize kuvvet.
(bkz: kapitalist feminist medya)
Bunu normalleştirmek için
Kurguladığı dizilerle
On yıllardan beri harıl harıl çalışıyor.
Amaçladıkları şey namus kavramını ve kıskançlık duygusunu tamamen ortadan kaldırmak.
görsel
Zaten kaslı bir erkek tercih edeceğim için kocamın boynuzlarını parlatcağımı sanmıyorum. Kassız adama selam bile fazla.
niye biz gavat mıyız? eğer öyle bir düşüncesi varsa beni boşasın ne b.k yerse yesin. sinirlendim.
hayır yani paylaşacağımız kişi kaslı biri olunca bu gavatlık olmuyor mu ne saçma bir başlık olmuş.
kaslı kassız fark etmez içi temiz olsun paylaşırız.
yalandanda olsa evet diyen erkeklerden beni uzak tut tanrım.
annenizi de paylaşın.
Paylaşan arkadaşlaradır sözüm; o kaslı erkek sizi de siksin birer kere bari iyice renginiz belli olur.
Uzun bi aradan sonra sözlüğe gireyim dedim yine ahlaksızı, şerefsizi, kansızı cirit atıyor meydanda.

Hadi madem sapkın düşüncelere sahipsiniz onu geçiyorum, paylaşmak demek nedir ya.. o senin iyi günde kötü günde yanında olan kadını siz pasta dilimi falan mı sanıyorsunuz ya da bi silgi gibi bi şey mi sınav esnasında yanındakiyle paylaştığın. insan o.

Paylaşmak ne ya.. kim veriyor size bu cümleyi kurma hakkını bilinçsiz, akılsız herifler.

Annenizin emeğine yazık. Cidden.
görsel

Al...paslanmaz çelik. Duvarına asarsın al al.
prensip olarak kimsenin karısını paylaşmıyorum.

paylaşama sevmiyorum ben.
beyler, rahat olun.
kasliyim ama karilarinizda gozum yok.
karisinin bende gozu olan varsa, bundada benim sucum yok.