bugün

görsel
Zorla güzellik olmaz psikolojimi ona gore ayarlamaya çalışırdım.
anlaşmalı boşanma teklif edebilirdin diyip süreci kısaltabilirsiniz.

bir taraf boşanma davası açtıysa zaten onun eveliyatı olduğu kesindir. muhtemelen o ihtimali önceden düşündüğünüz için kısmen de olsa hazırlıklısınızdır.
Hayatta insanın başına herşey gelebilir. Olmaz deme. Olmaz olmaz. Orhan babanın dediği gibi:"aradım hatayı kendimde buldum". Suçu kendimde ararım önce. Bakarım Şayet Ben sebep olmadıysam yinede kaderin önünde durulmaz. Olacakla öleceğe çare yok. Rabbim kimseye taşıyamıyacağı ağır yükler yüklemesin. Teoriler, her zaman pratiğe dökülmez bu hayatta.
tebligattaki adrese gidip karımla tanışmak isterdim, bekar bir adam olarak büyük bir sürpriz olurdu bu bana.
" hoşgeldin huzur " diyerek.
Hatam yoksa once o evi onun başına yıkar sonra da kapı dışarı ederim .
Öldürürdüm.

Biz de boşanmak olmaz aq.
Ya bu oldurmeler asmalar kesmeler nedir yaa?
Nerde yetisiyonuz siz la?
Bosanmak istiyorsa xtirsin gitsin. Ne var yani. Hayatin sonu mu bu amk?
Ha biraz da insan kendine bakmali tabii. Igneyi baskasina cuvaldizi kendine demjsler
hep söylemişimdir, gider dağ evine taşınırım bir münzevi gibi yaşarım.
asarımcılar keserimciler doluşmuş yine buraya. o kadar da uyarı yapıldı ailelere şu kurtlar vadisi ve türevlerindeki şiddet içerikli dizileri izletmeyin çocuklar etkisi altında kalıyor diye. hala daha atlatamamış yavrucaklar.

ben olsam şunu yapardım bunu yapardım demeyeceğim.benim bir karım yok. erkek de değilim zaten. her neyse.
lan ezik düdükler, şöyle yakarım asarım keserim falan...

o kız da bi ana babanın kızı değil mi lan? sen de boşanmak isteyebilirsin eşin de isteyebilir. insan gibi karşıla, boşanmak istemiyorsan eşini evli kalmaya ikna etmeye çalış. beceremiyorsan zaten yapacak bir şey yok.

nasıl ezik iktidarsız gavatlarsınız anlamak mümkün değil.

siktirin gidin burdan külhanbeyi bozuntuları.
güncel Önemli Başlıklar