bugün

sübliminal mesaj veren sekreterdir.
kalbi iyi olsun tabi.ofiste her gün icraate hele ki uzun süreli icraate kalbi dayanmaz öbür türlü.bir haftaya ölüsü çıkar dosya dolu arşiv odasından.
Mesajlarınızı okuyup bu kız seni çok üzüyo lan nasıl katlanıyosun diyen kızın 30lu yaşlardaki versiyonudur.
artık beni sikemezsin içim acıyor, vicdanım kıpraşıyor diyen bacımızdır.
ileride karın olup seni daha da çok üzmek isteyen kadındır.
yolludur. vurduruyordur.
o kadar çok kadin kocasını aldatıyor ki , evli olsa bile şaşırilamayacak sekreter. tabi aldatma tek kışiyle olmuyor, bazı insanlar resmen aşmış. bildiğin kadınlar kendinden 10- 15 yaş küçuk gençlere ayan beyan asılıyorlar artık. amerika ' da olsa gençler "sübyancı" der bu kadınlara ama sanırım bizim bazı genç erkeklerde de ciddi sorunlar var. abazanlık bu kadar mi kötü ya. iradesiz olmamak lazım.
şirketin karlılık durumunun kötü olduğunu ve patronunun buna çok üzüldüğünü anlayabilecek kadar elinden geçen raporları okuyup yorumlayan ve patronunun ruh halini gözlemleyen zeki ve empatik sekreterdir.
benim sekreterim olursa, sana ne ellam cevabını vereceğim sekreterdir.
hele ki erkekse bu sekreter döner tekmeyi haketmiştir.
"gel bana, gel bana" diye gizliden mesaj çakan sekreterdir.
(bkz: kocan seni çok üzüyor diyen şoför)
Mutlu etmek istiyordur.
vurduracaktir .
avina yaklasan leoparin sessiz hirlamalari...
Amına koyarım.
patronuna güneşi gösterecektir.
görsel
Ağzına fırıncı küreğiyle vurmalısınız.

Bu cüreti gösterip, aile meselelerinizde ahkâm kesiyorsa, siz de pek masum sayılmazsınız.

Dur dur ver o fırıncı küreğini bana, bir şey deneyeceğim!
Avci reis.
(bkz: zina yapmadan önceki son sözler)
" sekreterini öpen kendi çayını kendi doldurur " sözü hatırlanır. mümkünse öpmeyelim !..
inanma yoldan çıkaracak seni.

Türk dizisi klişesi.
flörtlerle aramı bozan böyle tipler hep oldu. ayy o kız senin değerini bilmiyor üzüyor kanka diyen kızlar. hem kankamsın hem manitayla aramı bozuyorsun.
Haklıdır arka odada uzanayım da masaj yap tatlım.