bugün

genişliği hobi olarak değil bir yaşam felsefesi olarak yaşayan erkektir. evet.
nerede tatil yaptıklarını merak ettiğim erkekdir.
Ekşi'de felsefesi yapılıp adı konmuş erkektir.
Biraz orcinal olun amk.
ılıktır, vurduruyordur.
görsel

Komikti ama yine de bunu koymadan geçemeyeceğim.
Haklı bulduğum erkektir.

Bikini denen şey toplasanız iki üç avuç yeri kapatıyor. Bırakın o da olmayıversin, pek fark yok.
Başlığı açan kişi olabilir. Durduk yere kimsenşn aklına böyle bir soru gelmez.
O bikaç adam seni de siksinler bari.
görsel
(bkz: gavat)
(bkz: godoş)
Kocası da boynuzlarını suya soksun ferahlar.
üstsüz güneşlenmenin modası geçeli onbeş yıl oluyor; nereden aklınıza geliyor böyle başlıklar?!... tavan arasında kalmış eski gazeteleri mi karıştırıyorsunuz?!...
Bunun için özel plajlar var veya kendinize özel bir lonca kiralarsınız olur biter. halk plajında denemenizi önermem.
50 yıl sonra çocuklarımız bu başlığa girip gülecekler bence, bunlar ne kadar da yobaz diye.
12 yaşındayken görmüştüm ilk kez (33 sene önce) alman bir kadın tatilköyde kumsalda üstsüz güneşleniyordu sahilde.
ne kimse rahatsız oldu ne de kimse rahatsız etti kadını. 12 senedir tatilimi portekiz ve ispanya da yaparım 20 kadından 5i üstsüz güneşlenir, ne rahatsız olan ne rahatsız eden hiç görmedim.

şimdi siz mi kötüsünüz yoksa üstsüz güneşlenenler mi kötü?
aq ne kadar bağnaz insanlar var demi hala. hayır diyenler, olamaz diyenler ayıp size. türban taksa bakmayacak mi bu siktiklerim kadına. türbanlı bakmaya çalışacaklarına en azından onları çok yormadan direk açalım rahat rahat baksınlar. bence de olası bir durum.
Tabi karısına bu hakkı veren başkasının üstsüz karısını da rahat rahat keser. Ben sana karışıyor muyum hesabı. Yemezler gavat abicim yemezler!