bugün

-karım kocanı benimle aldatıyor.
-yapma ya. şuphelenmiştim zaten. demek karın kocamı seninle aldatıyor. kocamı ben bile aldatmıyorum.
-sende kocanı benimle aldatmak ister misin? çünkü bende karımı sevgilisinin karısıyla aldatmak istiyorum.
-biraz kafam karıstı. dusunmem lazım. sen bi altı ay sonra ugra istersen.
(bkz: beynim beni götümle aldatıyor)
bilmece gibidir.

--patavatsız spoiler'ı--

-bu çocuk hiç babasına benzemiyor, kime çekmiş acaba?
-senin kocana benziyor şekerim.

--patavatsız spoiler'ı--
(bkz: kocam karını benimle aldatıyor)
bir benzeri için: (bkz: kocam karini benimle aldatiyor)
konusanin karisinin karsidaki kisinin kocasina en azindan bir sakso cekmisligi var. aksi halde bizim mulayim beyle mevkufe hanimin sevismesi, recai beyi neden baglasin ki *.
çarpık ilişkinin kurbanı birinin feryadıdır.
"karım kocanın metresidir" sonucu çıkmaktadır. * *
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya) *
- karım kocanı benimle aldatıyor.
+ ne ne dedin?
- bir daha tekrarlayacağımı sanmıyorum
+ ben de
lezbiyen fuckbuddy si ile sevisen transeksuel ibnenin erkek arkadasi ile ortak kiz arkadaslarinin icinde bulundugu durumun ozetidir.
(bkz: iğrenç bir ilişki işte)
bunu söyleyen erkektir. ve karısı kendsiyle normal bir şekilde ilişkiye giriyor, başka bir çiftin erkeği ile bu adamın karısı sevgilidir. bu adam diğer adamın karısına, karısını karısının sevgilisi olan adamın karısıyla aldatmak istediğini söylüyor, ona kocasını kendisiyle aldatmasını teklif ediyor. ilk bakışta işin içinde eşcinsellik var gibi görünüyor ama öyle değil sadece din-iman yok o kadar...
anlaşılmayan bir sey yok ama anlaşılmamış. bir kadın evliyken birlikte oldugu sevgilisini aynı zamanda kocasıyla aldatmış olur.

yani kadın kocasıyla yatarken sevgilisini,
sevgilisiyle yatarken kocasını aldatmış olur.

koca diyor ki ulan sen benimkini yapıyorsun ama bende yapıyorum sen beni boynuzlarken bende seni boynuzluyorum.
düşünülesi bir yargıdır. aman iyi düşünün!
+karım kocanı benimle aldatıyor. sen de kocanı benimle aldatmak ister misin?
-.....
+???
-.....
+tamamdır! takıldı

(bkz: ikna edemiyorsan kafasını karıştır)