bugün

Kesin vurduruyordur.
Hayatta hedefleri olan, bu hedeflere belli bir plan dairesinde ancak ulaşabileceğinin farkında olan akıllı insandır. Vakti zamanı gelince herşey olur. Zahmet olmadan rahmet olmayacağının farkındadır. Genel geçer işlerin peşinde sürüklenmekten bilerek uzak durur. Onun için kalıcı olmak önemlidir. Gününü gün etmek değil. Kendini çarkın içine kaptırmadan muhafaza ederek emin ve sağlam adımlarla hedefine ilerler. Çünkü sabrın sonu selamettir. Kolay ve hemen elde edilen işler ve insanlar baki değildir. Zira Zor olan kıymetlidir. Kendisini saklamanın semeresini fazlasıyla görecektir.
Bu beyler nasıl kızlarla olmak ister bide onu açıklasın çok güzel olur.
benimdir kurallarımda kendime bile taviz vermem disiplinli kızlar mesaj atsın.
tam tersim olan erkektir.

karı kız düşkünü, disiplinsiz, yalnız olmayan erkeğim ben.
(bkz: gay)
(bkz: karı kız düşkünü yalnız erkek)
dikilitaş gibi bir şeydir.
Eğer linç etmeyecekseniz her erkek karı kız düşkünüdür. Doğru kadını bulduğu zaman tek eşliliğe geçme kararı alır ve bu özelliğini yitirir. (Karı kız düşkünü dediysem eğer ona buna hallenen demek istemiyorum.)
Hem yalnız hem karı kız düşkünü değilse sıkılmıştır ve bu işlerden elini eteğini çekmiştir. Bunun için de "artık karı kız düşkünü olmayan yalnız erkek" deyimi daha doğru olacaktır.
Disiplini bilmem.
disiplinli kısmına baya güldüğüm erkek. rocky gibi sibiryada idman falan yapan gibi mi. evet.
evlenmelik erkektir. baba olur bundan. yemeğini yedirip, tv kumandasını yanına koyacaksın. bir de fazla üstüne gitmeyeceksin. çünkü yalnızlığa alışkın olduğu için özgürlüğü sever.
ne yaptığını bilen hayatını bir rutinde yaşayandır.
tam olarak öyleyim ama yalnız da değilim.
tamam karı kız düşkünü olması, tamam disiplinli de olsun ama neden yanlız olsun ki? bence kendi gibi bir kız bulsa keyfi daha da çok yerinde olur.
ilerde allah benimde karşıma çıkarsın amiin erkeğidir.
Bizim gibi yakışıklı piçler uğruna; evinizin direği, çocuklarınızın babası olacak efendi erkekleri üzdünüz kızlar. Evet
Hat-trick yaptım. sanırım bu benimdir.
sadece disiplinli olsa kime ne zararı var dedirten erkektir.
Ben degilim.
bu üç özelliğin bir arada olabileceğini sanan varsa bi zahmet yatağına geri dönsün.
aha bu benim lan.
karıya kıza bulaşırsa disiplinden uzaklaşacak erkektir.
Bu şey değil mi ya kostana brat??
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar