bugün

Merhaba karya gümüş ile ilgili konu başlığı açıldığını görünce hemen yazmak istedim ben karya gümüşten çok alışveriş yaptım ve kolye küpe şahmeran set ne varsa neredeyse hepsinden almışımdır karya gümüş gerçekten güvenilir bir site iyi alışveriş yapmak istiyorsanız gerçekten de karya gümüşe bakmalısınız karya gümüş neredeyse haftada bir özel tasarımlar çıkarıyor hem de çok uygun fiyatlı gerçekten aldığınızda 'ya ben bu ürünü bu kadar paraya neden aldım ? yazık oldu tühh' diye düşünmezsiniz gerçekten aldığınıza değer ürünleri kararma yapmaz aldığınıza pişman olmazsınız size en beğendiğim ürünün görselini koyuyorum ..

görsel
Hay Reklamınıza sokalar.
Arkadaşlar reklam ücretlerini kim ödüyor? Ben de basvureyim

işte karşınızda karyaaaa gümüş.
benim çocuğumun neden gümüşü yok, kaç para ulan bi gümüş?!
merhaba ben de karya gümüş'ten kendime yeni çıkan gümüş penis aldım (fotoğrafını alta koyucam). aldığımda pek bir beklentim yoktu çünkü fiyatı baya ucuz 69,90 tl'ydi kararacağına, kopacağına vs. emindim ama aldığımda beni ucuz olan penis şoka uğratmıştı ne kopma, ne kararma hiç bişey yapmadı gerçekten çok memnunum ürünlerde 3 renk seçeneği var rose gold, gold,silver diye geçekten siteye bakmanızı öneriyorum eminim ki sizin de hoşunuza gidecek ürünler bulacaksınız. isterseniz size özel tasarım da yapıyorlar müşteri hizmeti konusunda bir numaralar çok sıcak yaklaşımda bulunuyorlar. siteye kesinlikle bakın bu ucuz fiyata bu kalite pes doğrusu.

görsel
t: formatın amına koyan, çakma gümüş satan sikko site.
yeni üye olmuşi 10-15 entryli tiplerin reklam yapmasına alıştık artık, sanırım yeni üyelerin çaylaklık süreçlerinin çok ama çok daha uzun olması gerekiyor...

not: gümüş kararır...kaliteli gümüş çok daha hızlı kararır, kararmıyorsa gümüş değildir. kararmadığını iddia ettikleri için sattıkları mallar sikkodur.
güncel Önemli Başlıklar