1. 1.
    insanın içini ısıtan, bu kutlu günde insanın göğsünü kabartan kardeşlerimin yaptığı eylemdir.

--spoiler--
    Bursa'da geçimlerini çek çek arabayla karton toplayarak sağlayan iki gencin Türk bayraklarıyla süslediği arabaları ilgi odağı oldu. Cumhuriyetin 97. yıl dönümü etkinliklerine kartoncu çocukların bu görüntüsü damga vurdu.
    --spoiler--

karton toplayanların arabasını bayrakla süslemesi
    https://www.sondakika.com...lamli-goruntusu-13699460/
    15 -2 ... queenn of darkness
  2. 2.
    O çocuk bile kıymetini bilirken cumhuriyetin, prof. Olmuş, gazeteci olmuş, hatta kadın olmuş insanın bu değeri bilmemesine hayret ediyorum.
    8 -1 ... lipsos
  3. 3.
    Sözlükteki bir çok yazardan kaliteli güzel insanlardır kendılerı. Ülkelerını severler klavye başından haınlık peşinde koşmazlar. Helal olsun.
    4 ... birimza
  4. 4.
    suriyeli yalnız bunlar. hani o her fırsatta aşağıladığınız, küfürler ettiğiniz, bir an önce türkiyeden gitmelerini dört gözle beklediğiniz suriyeliler. (#41684277)
    2 -6 ... merhaba ben pembe iyesta
  5. 5.
    gerçekten de hoş bir atraksiyon. bir üstteki entrymde bu gençlerin suriyeli olduğunu iddia etmiştim ama değiller sanırım. biri urfa viranşehirli imiş. kürtmüş yani.

hani o her fırsatta "en iyi kürt ölü kürttür, her kürt pkk lıdır" diyerek aşağıladığınız, hor gördüğünüz, ötekileştirdiğiniz kürtlerden.
    3 ... merhaba ben pembe iyesta