bugün

ernesto che guevara nin besiktas tribunlerinde kendine yer buldugu slogan, pankart.
yeni bir yazar. tanıdık geliyor bir yerlerden. *
hikayelerin yenilerini çıkarmaya çalışırken, yeni olmasından kaynaklanan problemlerden haberinin olmaması yüzünden bugünün bomba haberş olmaya aday olan yazar..

m. united 6-2 fb

fb 0-4 milan

fenerliler bunları unutmadı, beşiktaşlılar da 8-0'ı unutmayacak. vakti zamanında şampiyonlar ligi hayali kuranlar fener 3 5 gol yedikçe kahkaha atarlardı sevinçlerinden...

fenerliler olarak biz gene insaflı çıktık vallahi bak...
Şurda en fazla 15 gün daha konuşacak yazardır. Portodan alınacak bir mağlubiyetle 4. olduklarında susup Fenerbahçeyi izlemeye devam edecektir.
fenerbahçenin gruptan çıkmasını canı gönülden istediğini nedenleri ile belirten yazardır. ayrıca evet ikinci turda fenerbahçe maçlarını zevkle izleyecektir. bir de isteği vardır yinyang adlı yazar falcı ise yakın zamanda evine kahve içmeye davet etmektedir kendisini. *
tutarlı bir akıl yürütmeyle, görece ortalama takımların bulunduğu bir grupta başarılı olan fenerbahçe'nin, bir üst turda ortalamanın üzerinde takımlarla karşılaşmasını ve sonucun ne olacağını görmek istediğini belirtmiş yazar arkadaşımızdır.
ulen bu nicki ben nasıl düşünemedim diye hayıflandığım, kendime kızdığım, hatta hatta kıskandığım yazar.
2006 1 mayıs'ında iett kadıköy kumluk son durağının hareket amirliğinin çatısında gördüğüm che'yi önder saymi$ grup.
(#3959229) numaralı entarisiyle canımdan can almış yazar. *
(bkz: pati)
tanımam etmem ama türkçe katliamı yapan kişidir bana göre. yazıktır yahu. emo muyuz arkadaş penche nedir?
zirvede objektiflere birlikte yırtıcı pozlar verdigim ülke kurtarıcısı.

--spoiler--
http://www.meteor.gov.tr ye inanma abi...
--spoiler--
terbiye sınırlarını aştığından çaylak yapılan ve kendi kendine türkü söylemeye başlayan 4.nesil. türküye gelince ;

çaylak oldum
çaylak oldum
bensiz bu dünya dönmez olsun.
hem terbiyesiz, hem çaylak ama esprilerine denk gelirseniz gülmeden geçmiyorsunuz öyle bir insan evladı. az kaldı az... düzelecek...
çaylak olmasi asla ona bir engel olmayacak gerektiği yerde küfrünü basacak kankam. sayili günün çabuk geçip, sol fream de hoplaya ziplaya oynayacaği günler yakindir.
An itibariyle çaylak olmuş 4. nesillerdendir. Artık onu eğitme sırası bana geldi. Haliyle çaylaklık zor.

Acılı Not: Dayanamıyor bu duruma, çok ağlıyor. Son duyduklarıma göre vücudunda yasaklı maddeye rastlanmış. Umarım tedavilere cevap verir ve hızlı adımlarla iyileşmeye başlar.

Vakit gazetesinden aldığımız duyumlara göre dün gece saatlerinde odasında yarı çıplak vaziyette esrar çekiyormuş. Umarız düzelir.
ho$ sohbetine doyum olmayan kafa dengi insani. zirve icerisinde en cok geyik yaptiğim bayan budur herhalde. sari$in mavi gözlü olmasida kendini daha cekici ve seksi yapiyor. hayir gercekten $öyle bir alici gözü ile baktim bugun gelsin yarin evlenirim tarizinda.

latifelerini siraladiktan sonra ' disko krali editörlerinden pinar yuzbasigil ile aramdaki elektiriklenmeyi ilk sezmi$ insan. bebeğim sen $imdi bunu neden sözlükte de$ifre ettin, kismetim kapanacak $erefsizim.

iyidir iyi.
17 ocak 2009 disko krali zirvesi tanıştığım uludag sozluk birinci gazoz ligi'ndeki takımıyla bana daha önceden transfer teklifi sunmuş olup kabul etmediğimden dolayı zirvede sen bizi satan kalecisin diyerek beni güldüren yazar. işin şakası bir yana, ben bana gelen tranfser tekliflerini değerlendirdim. birde uludag sozluk birinci gazoz ligi'nde şike teklifi eden yazar. **
sevgililer gününde dünyaya gelen yazar. her sevgililer gününde en az bir hediye alan yazar.
Sevdiğim yazar.
Şans mıdır değil midir bilinmez ama en s.kindirik tarihte doğmuş yazar.
14 şubat *
Sevgilisi olmayınca annesinin yanına gidiyor ve onunla kutluyor doğum gününü.
Bahane hazır tabii...
Annem benim sevgilim diyor.
S.ktir lan diyorum bende tabii...
Yok cidden öyle lan diyor ve ekliyor, ana gibi yar, bağdat gibi...
Neyse bakalım, umarım ailesi dışında birisiyle geçirir, kısır iTÜ' de 3 gün içinde bir kız bulur. *
Bugün doğum günü olan yazar.
* 14 şubat.
Doğum günü. Sevgilisi yok. Birası yok. içkiye verecek parası yok.
Zaten şuan annesinin yanında paşa paşa oturup mısır yiyip yemekteyiz programını izliyordur. Annesine; "Anne sen benim tek sevgilimsin ." diyip sarılıyordur. Anne de kıs kıs gülüp ona sarılıyordur. içinden de "ben yer miyim bunları?" diyordur.
Kartal Penchesi' de yemiyordur bu yalanı aslında... O da şuan istanbul' da olup bir kızla içmeyi gezmeyi istiyordur ama ne yaparsın. iTÜ imkanları da sınırlı...

Doğum günü hediyesi hazır. Bir kutu ayran. Dahası yakışmaz ona zaten. içince sapıtıyor birde. Bira varilinin üzerine oturunca bile kafayı bulup "aşıjım uleann!" diye bağırıyor. Öff kendisini o halde görmek istemezsiniz.
zeki bir yazar.
Allah belasını versin.

Lan kötü zamanımızda sıkıştık bir şey istedik elimizden tutacağına iyice vurdu bu kız. Çakma insan seni. Eminim şu an odasında oturmuş televizyonda bbg' yi izliyordur ya da odasını temizliyordur.

Çok pis AKP' li bu arada bu kız ona göre yaklaşın. * Bir kömüre tav olduğunu gördüm bunun.
(bkz: Kartal tırnaghı)
usbgl nin en çamur futbolcusu. * rakibinin formasını çekerek düşürmeye çalışmış sinirlenen rakibinin maç sonuna düello teklifi sonrası arka kapıdan sıvısmıştır.
güncel Önemli Başlıklar