1. 1.
  izmir camdibi'ndeki ünlü kokoreçci... hakkını vererek yapar kokoreci... pahalı da değildir.

  hürriyet'in bir araştırmasına da konu olmuştur.
  http://genc.hurriyet.com.tr/01/10/23/84gez.asp
  ... dolayli zarf tumleci
 2. 2.
  kimi bünyelerin tahammül edemediği kokoreç konusunda nerede yeneceğine dair dikkat edilmek suretiyle haz alınabilir. temizliğin ne derece önemli olduğundan bahsetmek bile yersizken işbilirlik ise tecrübeyle orantılabilir. yılların birikimi ile isim yapmış bir diğer kokoreççi asım ustadır. kartal kokoreç sofrasından yeri sorulabilir.
  ... rakıbalık
 3. 3.
  izmir çamdibi'nin gizli mabetlerindendir. türkiye'nin en iyi 10 kokoreççisi'nden biridir. uykuluku kokoreçinden de lezizdir.
  ... brunglace
 4. 4.
  gece yarılarına kadar açık olmasıyla, kokoreçinin gerçekten leziz olmasıyla beni benden alan kokoreççi. alkol sonrası yenilen yarım ekmeği, alkolü emer ve ikinci yarımı yersem iyi olur düşünceleri hiç eksik etmez. kokoreçten tiksinen insan ilk böyle yerlerden yerse kesinlikle bağımlısı olur, devamı gelir. kokoreççi asım usta ile hep karşılaştırılmaktadır. kimin galip geldiğini kimse bilmemektedir.

  karşısındaki kartal büfeden karışık sandviç yemeyin. gece yarısı kalkıp iki buçuk litrelik suyu kafanıza dikmeye sebebiyet verir, kurutur o güzel midenizi.
  ... kecininsesi