1. 1.
  yillarca yayin yapmis ve pek unlu olamamis, son zamanlarda youtube'da yayilan videolar sayesinde populeritesi artmaya baslamis sahis.

  yayinlarinda asiri kufur edip ara sira kantarin topuzunu kacirabilir fakat genelde sohbeti fena degildir. ilk basta kim lan bu dal yarak diye baslarsin ama zamanla muhabbeti sarmaya baslar. cok icince ise bokunu cikarir ve cekilmez birine donusur.

  kucuk cocuklar cok izliyor fark ettigim kadariyla, onlar icin pek iyi bir ornek degil. ha adamin ornek olma gibi bir iddiasi var mi? hayir, yok.
  ... melankolikkisi
 2. 2.
  kartal, bulut, doğan salın üstüme üçü birden gelsin.

  bu isimle ünlü olması zor bence. kartal, şahin, doğan olsa belki olurmuş. bir de sonuna slx. koysan tadından yenmez.
  ... li monata
 3. 3.
  Muhabbeti saran yayıncı. 1 aydır izliyorum yayınlarında alkol almadan durmaz. Younow dan ban yedikten sonra youtube'da açtığı ''Youtube meyhanesi 7/24 açığız'' adlı kanalında canlı yayın yapmaya başladı. Younow da bir baliciyle taşak geçmesiyle hit i arttı diyebilirim onun dışında younow da küfürleştiği kişilerle videoları var. Demiryumruk denen kendini yayıncı , fenomen, sanan orospu evladını yerden yere vurmuştur. hatta saç şeklini külotlu çoraba benzettiği için demiryumruk denen kişi younow da külotlu çorap diye anıldı.
  artık saçlarından utandığı için yayınlarını bereyle yapıyor. o kadarda artistlik yapıyordu bu saçın günlük masrafı 100 tl diye amk evladı ljkhjzdhdh.
  ... hayaletizm1
 4. 4.
  cok severiz.
  adam gibi adam.
  1 ... goodbadnotgodii
 5. 5.
  Bu taktiği yıllarca halkımız hedi malesef, taktiğin ad şu: bir tane mal bulup dalga geçelim.
  Okan bunu yıllarca yaptı mankenleri alırdı dalga geçerdi yayına ve millette ağzı açık bakardı, bu şekilde çok kültürlü gözükürdü, gençleri bağlamak için onların temsilcisi rolünü oynardı
  Gelelim bu elemana mimik ve hareketlerindende , anlayacağımız gibi eleman performans sergiliyor büyük ihtimal önceden konuşacağı konular hatta kişiler önceden kestirilmiş hiç bir zaman karşısında ondan iyi laf ebesi yok eleman ben mükemmelim 99 dan beri internet kullanıyorum diyip duruyor, peki sormazlarmı o kadar “internet çocuğusun” neden “balici ile kapışma” videolarıyla ünlü oldun
  iyi yayın bağışı alıyor bu gerçek.
  1 ... orgena