1. 1.
  yillarca yayin yapmis ve pek unlu olamamis, son zamanlarda youtube'da yayilan videolar sayesinde populeritesi artmaya baslamis sahis.

  yayinlarinda asiri kufur edip ara sira kantarin topuzunu kacirabilir fakat genelde sohbeti fena degildir. ilk basta kim lan bu dal yarak diye baslarsin ama zamanla muhabbeti sarmaya baslar. cok icince ise bokunu cikarir ve cekilmez birine donusur.

  kucuk cocuklar cok izliyor fark ettigim kadariyla, onlar icin pek iyi bir ornek degil. ha adamin ornek olma gibi bir iddiasi var mi? hayir, yok.
  ... melankolikkisi
 2. 2.
  kartal, bulut, doğan salın üstüme üçü birden gelsin.

  bu isimle ünlü olması zor bence. kartal, şahin, doğan olsa belki olurmuş. bir de sonuna slx. koysan tadından yenmez.
  ... li monata
 3. 3.
  Muhabbeti saran yayıncı. 1 aydır izliyorum yayınlarında alkol almadan durmaz. Younow dan ban yedikten sonra youtube'da açtığı ''Youtube meyhanesi 7/24 açığız'' adlı kanalında canlı yayın yapmaya başladı. Younow da bir baliciyle taşak geçmesiyle hit i arttı diyebilirim onun dışında younow da küfürleştiği kişilerle videoları var. Demiryumruk denen kendini yayıncı , fenomen, sanan orospu evladını yerden yere vurmuştur. hatta saç şeklini külotlu çoraba benzettiği için demiryumruk denen kişi younow da külotlu çorap diye anıldı.
  artık saçlarından utandığı için yayınlarını bereyle yapıyor. o kadarda artistlik yapıyordu bu saçın günlük masrafı 100 tl diye amk evladı ljkhjzdhdh.
  ... hayaletizm1
 4. 4.
  cok severiz.
  adam gibi adam.
  1 ... goodbadnotgodii