1. 1.
    burkuk ekstre

başlığın tam hali, "kredi kartı borçlarınızı sileceğim deyip siyasetten silinmek" şeklindedir, "nasılsa aplamız başkan olduktan sonra kart borcumu silecek len, ver ordan bir büyük rakı kardeş" diyerek kıçına kol gibi ekstre sokan kardeşlerim.

bu gerçekten çok acı. yanlış anlaşılmasın sakın, aplamızın siyasetten silinmesi değil acı olan. kredi kartı ekstresinin kol gibi olması. hatta bacak gibi de diyebiliriz.

bende sizler gibi aplamızın başkan olacağına kesin gözüyle bakıyordum. sırf bu yüzden "len nası ossa silincek amk, hiç olmazsa bir büyük rakı içeyim" diyerek paso harcama yaptım. 2. 745 tl geldi ekstrem dostlar. tıpkı, "hıaa atam ne süper lan, layklik gibisi var mı amk" gibisinden açtığım başlıklarda aldığım artı ve fav sayısı gibi yani.

şu an ne yapacağımı bilemiyorum. ekstrenin son ödeme tarihine 5 gün var daha, bir umut aplam belki pensilvanya yardımı ile başkan olur da borcumu siler diye bekliyordum ama, kendi siyaset sahnesinden silindi.

oldu mu şimdi apla, he oldu mu. bak sana güvendik rakıyı, mezeyi kartla aldık hep. bari 2.000 tl'lik kısmını öde ya. 745 tl'yi babamın emekli maaşından çalar ben öderim, daha ne yapayım? evet.
    1 -4 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    Ondan sonra insanlar Çarkıfelek gibi yarak kürek yarışmalarda üç kuruş kart borçlarını sildirmek için türlü maymunluk yapıyor.
    Oh olsun.
    1 ... asuregibisurat
  3. 3.
    (#39902218) avuntuya bak, teselliye bak, algıcılığa bak.

"madem ekstre ödeyemeyeceksin ne s*kime kredi kartı kullanıyorsun" diye sormazlar mı lan adama? asgari ücretli bir işçinin bile cebinde en az 3 kredi kartı var. deli mi s*kti seni birader?

kredi kartı senin neyine, hemde 3-5 tane? babamın bir sözü var hiç aklımdan çıkmaz, "kasaba minnet edeceğime keser s*kimi yerim" der hep bu gibi konularda. ne kadar da haklı.

değil çarkıfelek, geneleve düşse acımam böyle tiplere. evet.
    ... sen uzun sacli bir ibnesin