1. 1.
    beyler biliyosunuz istanbula bi seyahatim oldu liseden kızlar da var orda , ben de şeklimi koyim istedim manitalara tamam mı , çulsuz gezmeyelim dedik benim limiti yüksek arkadaş vardı , kanka bi ortamda lazım olursa rezil olmayalım harcamıcam ama garanti olsun yenımda dursun diye bunun teb bonus maxi xl dev limitli kartı aldım baba bu biraz korkarak verdi kartı amk pintisi neyse.

işte gün geldi istanbula kaçtık. sertaç ve necati var. kızlara şekil koyucaz. kızlarla buluştuk adnan oktarın kedileri gibi.

ortaköyde vafıl yedik şatafatlı bişey , her zaman yediğim elmayı tanıyamadım amk , ilk kez gördüğüm şeyler var muz felan benden yakışıklı soslar moslar , karıya kıza ısmarladım , ertesi gün biraz alışeriş yaptık ralph lauren polo molo böyle göğüste at logolu ne akdar şey varsa aldık , karttan cızzt diye geçiyorum her şeyi...

kızlara da ufak tefek şeyler aldık tabi neyse bizim dönüş günü geldi. arkadaşa teslim ettim. dün ekstre geldi neymiş efendim minnacık yüksek harcadım diye laga luga yapıyor.. taksite bölmeye çalışıyomuş hepsini ay sonu ödemesi varmış bilmemne. ulan 7 bin liraya da arkadaş kalbi kırılcaksa siktirsinler bi zahmet. faceden sildim telefondan engelledim. yanıma kadar gelirse 200 lira mazot parası yakar ahahaaha.
    1 ... hilmijem