1. 0.
  --spoiler--
  babanız da kahve içerek fransızca şarkı dinliyordu değil mi?
  --spoiler--

  E senin baban da bilmem kaç bin liralık iPhone'dan gecenin bir yarısı sözlüklerde trollük adı altında zevzeklik yapıyordu zaten di mi?
  13 -7 ... asuregibisurat
 2. 0.
  Bu gruplara özenen bi arkadaşım vardı. Kars'taki soğukta götleri donup geri geldiler. Bırakın gitsinler. Evde peluş patikleri olmadan yere basamayanlar, gezgin tribine girer eksi 25 derecede.
  5 -1 ... tornaci tacettin abi
 3. 1.
  son yıllarda "sözde" gezginlerin popüler kültüre uyarak, evlerinden getirdikleri battaniye, lamba,kadeh gibi objelerle birlikte kullandıkları Instagram like alma aracı. keşke karslı olsalar.
  5 -1 ... herkesgezgin
 4. 2.
  Size ne amınakoyim insanların keyfinden ne manyaklaştınız ha.
  7 -5 ... zorlayanbizon
 5. 3.
  Mını pozunu siktimin cahilleri hayatlarında bir kitap okumamışlar şu pozlara bak gel cihangir de kıyamet gibi bunlardan vallla bak. Gel tanıştırayım ama peşin diyeyim sike sürecek akıl yok bunlarda ucuz numaralar bunlar.
  9 -3 ... abbas dikbasar
 6. 4.
  O değil de trenin içinde bere ve şalla oturmak nedir Allah aşkına. Yine çektir fotoğrafını ama inandırıcı olsun en azından.
  9 -2 ... priestess of the nameless ones
 7. 5.
  Lan o beğenmediğiniz mathildalardan biri tren 80 km hızla önünüzden geçip giderken camdan el sallasa donunuza boşalırsınız burda gelip atıp tutuyorsunuz ayıptır. *
  7 -7 ... asuregibisurat
 8. 6.
  avrupaya gitse ülkesinde dolu güzellik var önce oraları gezsin dersin, insanlar karsa gidiyor ona da laf ediyorsun size mi soracak millet nereyi gezip nereyi gezmeyeceğini.
  12 -3 ... blackdreamer
 9. 7.
  Mal bunlar amk lan sivastan öteye gidilirmi gelin trakya ya

  muhabbet var isterseniz.
  $arap var içerseniz.
  4 -6 ... karton toplayan cocuk
 10. 8.
  instagram beyinli kezbanlardan şaşırtmayan hareket.
  3 -3 ... nesgayfe