bugün

bir nevi abilik kapsaminda verilen tavsiyelerdir. misal; hoslandigin adam buyuk ihtimal hos, eli yuzu duzgunse bunun verdigi özguvenden dolayi, pesinden kosmak, sarkintilik yapmak, yavsamak, vs. gibi nitelendirilen eylemlerden uzak kalacaktir. bu yuzden ilerde herhangi bir "action" umidi besliyorsan muhabbeti sen devam ettirmeye calis bir zahmet. agirdan alicam deyu hepten kusturme. bir degsiklik yap. oldu mu canim. anladin mi bitanem...
Ömür billah belki bir kere göremeyeceğiniz güzellikteki zat-ı halimden size nacizane bir tavsiye, her tanıştığım kızın %99 u benden hoşlandığı için mi bilmiyorum ama sevgisini bana belli eden bir kızdan hemen soğuyorum. Soğuk diye tabir edebileceğimiz kızlar bana daha çekici geliyor nedendir bilinmez.
(bkz: hadi atayizler bunu da açıklayın)

kafanıza göre takılın.
eğer bu durumu biliyorsa ve istemiyorsa hayatınızda konuştuğunuz başka erkeklerin olduğunu da belli edin. kaybetme korkusuyla tıpış tıpış geliyor. denendi yüzde yüz çalışıyor.
Belli etmeyin çünkü belli ettiğiniz an 2. hatta 3. plana atılırsınız.
Tut öp ya, kasma.
siz erkekten hoslanıyosanız pas verin o artık anlar.
erkeğin aptal durumuna düşmesi çok alışıldık bir durumdur. bundan mütevellit paldır küldür olaya girilmemeli, hoşlanılan erkek iyice gözlenmeli ve doğru anda hamle yapılmalı. aksi takdirde hiç beklenmediği üzere erkek ters bir tepki verebilir ki bu durum bir kızı fazlasıyla yıkar.
hoşlandıklarını belli etmeli fakat kesinlikle hemen kendilerini erkeğin kollarına atmamalıdırlar yoksa ayrılık yakındır. şu zamana kadar hep benim olanı değil olmayanı istemiştir canım.
Aptallaşmayın. Gerisi Çorap söküğü gibi gelir.
soğuk gibi görünen erkeklere yaklaşmakta, iletişim kurmakta çekinmeyin.

(bkz: bir arkadaşım)
Bırak gitsin dönerse senindir .