1. 1.
  karşısındaki sürekli birşeyler anlatıp susmak bilmiyorsa ve bir de kendisini konuşturmuyorsa, napsın diyerek haklı bulunan insandır. *
  2 ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
 2. 2.
  kimi durumda da dinliyormuş gibi yapar, çünkü amacı kendi derdini anlatmaktır, ya anlatmıştır zaten ya da anlatacaktır birazdan, o yüzden dinliyormuş gibi yaparak borcunu kapattığını sanır.

  hani tek taraflı olduğunu anlamayacağız ya biz iletişimin... o anlattı ben dinledim, ben anlattım o dinledi falan gibi bi ortam olduğuna inanacaz. aptalız zaten.
  2 ... euthanasia
 3. 3.
  o anda bedenen orada, ama ruhen başka yerde olan insan da olabilir. anlatılan konudan sıkılmıştır ve bu yüzden de başka şeyler düşünüyordur. arada sırada kafa sallaması yararına olur.
  1 ... fadetoblack
 4. 4.
  herşeyin en iyisini ben biliyorum havasındaki insandır. göt edilmesi vaciptir.
  ... thorininkiliciorcrist
 5. 5.
  egosu baskın olan ve dünyayı kendi merkezi sanan kişidir.
  güzel bir lafla oturtup,şiddetle yanından uzaklaşılmalıdır.
  ... serpil barlas
 6. 6.
  bir kaç gün önce kemal kılıçdaroğlu, melih gökçek kapışmasında. melih gökçek in yaptığı uygulamayla bire bir örtüşen insandır.
  1 ... susarsam konusmam
 7. 7.
  mevlevilerdir. mevleviler dediysem mevleviler eksi mevlana demek istedim. adamın başına toplandılar paso. sen bilirsin, bizi bilginle aydınlat falan dediler. resmen tapınmaya yer aramışlar. vay be mevlana'mız ne kadar da çok biliyor demek için sormuşlar adama. bunaltmışlar adamı halbuki mevlana demiş kendini bil diye daha ne soruyorsun adama bıdı bıdı. mevlana da gitmiş şems'i bulmuş. şems iyi adammış, mevlana da istediği gönül dostluğunu şems'te bulmuş. sıkca görüşür olmuşlar. işte bu gerikalan mevleviler de demişler "ibne ama iyidir mevlana". mevlana iyi de siz çok boktansınız karşısındakini dinlemeden konuşan insanlar olarak.
  1 ... neandertal
 8. 8.
  herşeyi kendinin bildiğini zanneden kişilik.
  ... laf macunu
 9. 9.
  konuşanın kendini dinlettiremediğini düşünen insandır. dikkati dağınıkta olabilir. şansal da olabilir.
  ... anti
 10. 10.
  sineklikle girişilecek insandır. emsal teşkil edecek bir diğeride karşısındaki konuşurken yüzüne bakmayan insandır.
  2 ... celsus