1. 1.
  Evet sayın arkadaşlar doğunun parisi olarak anılan ama kendinisi Sibiryada sanmanıza neden olan,Orhan pamuk'un kar kitabını okuduktan sonra nefret ettiğiniz, sevgili k'ya saydırdığınız o bahsi geçen şehir Kars kapatılsın. Çünkü burda bir insanın yaşaması mümkün değil özellikle sıcak yere alışık olan benim yaşamam hiç mümkün değil.
  Bu yüzden Kars kapatılsın da hepimiz bir rahat nefes alalım.
  7 -10 ... omen tanrem
 2. 2.
  Kars iklimiyle, mutfağıyla, insanıyla eşsizdir o yüzden kars kapatılamaz.

  Lakin kars'a kota koymak uygun olabilir. Kars'a karslıların girişi serbest diğerlerinin sınırlı olmasını istiyoruz.

  O trenlerde karslılara öncelik istiyoruz!
  5 ... yalnizca deli yalnizca sair
 3. 3.
  Kars dükkan mi ki kapatılsın aHahah.
  Kota iyi olur gercekten.
  Karstan digerlerinin çıkışı serbest olmali, karslilarin çıkışlari da sınırlandirılmali. Diger illerden gecip batiya yolculuk etmeleri ve ankara istanbul izmir antalya gibi illere vize ile girmeleri yerinde olur.
  2 ... cavaceylan
 4. 4.
  Kars'ın tepesine ısıtıcı yerleştirmek gerek bence ya da etrafını komple streçleyelim ama bu sefer havasızlıktan ölürler. Neyse sustum. kars kapatılsın en mantıklı gelen bu.
  kars kapatılsın
  3 ... uykulupanda
 5. 5.
  Asla kabul edilemez. izmir kaşarına kalırız valla.
  1 -2 ... frekans
 6. 6.
  Orhan pamuk un kitabını bende okudum. Gerçekten kitabı okurken bile insan üşüyor sanki. Karda yürürmüş gibi. Ama aynı zamanda da bir başka büyülü bir dünyadaymış gibi hissettiriyor. Kars a hic girmedim. Benim gibi coj üşüyenler için, özellikle de batıdan gidenler için yaşanılması zor bir yer olabilir. Ama kapatılması tabi ki düşünülemez. Izmır, ankara neyse kars 'ta odur.
  5 ... giden gider
 7. 7.
  Sevgili yazarlar tamam kapatılmasına izin vermiyorsunuz ama bari aramızda toplanıp tepesine 100 adet ısıtıcı koyalım. Ya kapanacak ya da Pamuk eller cebe.
  8 -5 ... omen tanrem
 8. 8.
  kars kapatılamaz karsı kapatırsan ardahanıda kapatmak zorunda kalırsın sonra ben memleket yerine cehennemin dibine inmeyeyim.
  1 ... bruce dickinson
 9. 9.
  Kars'ta yaşayan doğuluların sorunsalı. Neymiş efendim çok soğulmuş da kapatılsınmış da mış. Bak hele hele...
  Arkadaşım kapatalım da batıya akın mı etsin millet. Durun işte orada. Ne güzel ani harabeleri var, kaz var, kaşarı var, çıldır'ı var (olmaya da bilir tam emin değilim), doğu ekispiresiyle gelen batılılar var. Daha ne istiyorsunuz ya.
  Üşüyorsanız tezek yakın.
  3 -1 ... hambalaley yambaleyo
 10. 10.
  Kapatıp yerine 2 tane avm açalım
  Zaten o kadar nüfusu var.
  2 ... minotavros