bugün

Olsun yalan haber.bu ülkede hiç et yemeyen çocuk adam aile yokmu?
Artık kurbanda bile kimse et dağitmıyor.dağıtanda mültecileri veriyor hep.
inandınız olum inandınız düşük aykülular haha.
habertürk muhalif bir kanal değil. yandaş sayılabilecek bir kanal.
Hala bilmediğim ve ne olduğunu anlamadığım olay. Birisi bana anlatabilir mi özelden?
haahaahaahaaaa oyun kurmayı bile beceremiyo bu muhalifler ne salak adamlar yaa.

bide memleket yönetecez diyorlar amk.

ciddi ciddi buna inandı geri zekalı, put kafalı çapulcular hahahaaa.
bu hayati önem taşıyan olaylardan haberdar olmayan tek adam ben miyim ya? ne zaman sözlüğe girsem ayrı bir fiyasko ile karşılaşıyorum. Şaşırtıcı gerçekten.
Trajikomik bir vakadır * bu bir haber değil rezalet ötesi bir davranış.
muhabir sadece haber yaptı karne hediyesi olarak pirzola alındı diyeh hayat pahalılığından bahsetmedi bile, hani ekonomi iyiydi neden rahatsız oldunuz? onlar da haberlere çıktı, oradaki kasap bile karne hediyesi olarak sana pirzola dedi. madem öyle muhabir size fısıldadı, neden izin verdiniz o zaman da şimdi a haber'de muhabire fısıldadı diyorsunuz? sizin niyetiniz bozuk bunun adı şerefsizlik. bunlar kumpas kurdurmuş ta olabilir. ve demokrasi ve ifade özgürlüğü o kadar ilerledi ki, rteük habertürk'e talimat verdi ve habertürk muhabirin işine son verdi. 2014'teki alo fatih videolarını, ses kayıtlarını izleyenler daha iyi bilir bunları.
muhabirin bok yemesi var mı? var.
yalan habercilik var mı? var.
ipnelik puştluk var mı? var...

ama tüm bunlar bu ülkede her gece milyonlarca çocuğun yatağa aç girdiği gerçeğini, milyonlarca çocuğun, milyonlarca insanın yetersiz beslendiği gerçeğini değiştiriyor mu?

bu orospu muhabir (kimse kusura bakmasın), evet bu orospu muhabir böyle bir şey yaparak ülkeyi felakete sürükleyen akp'nin ekmeğine yağ sürdü adeta.

aç gezip akp'ye oy veren milyonlarca insan bu saatten sonra "geçinemiyoruz, açız" diyen hiçbir haberi dikkate almaz, inanmaz.

işte bu ülke böyle gerizekalılar sayesinde siyasal islama teslim edildi.
birincisi bu video ile türkiye'de ne kadar rezil bir habercilik yapıldığını görmüş olduk. medya tarafsızlığını kaybetti. bu haberde de muhalefet yapayım derken iktidara nasıl malzeme verildiğini görüyoruz. bu tür gereksiz manipülasyonlar yüzünden muhalefet seçmenin gözünde inandırıcılığını kaybetti. savunduğu iddialarda haklı olmasına rağmen haksız duruma düştü.

ayrıca haber kanalı önce bu videoyu yayınlayıp sonra gerçeğini göstererek muhaliflere ters köşe yaptırıp iktidara da çalışmış olabilir, bilemiyoruz tabi.

ikincisi her ne olursa olsun haberin foyası ortaya çıkmış olsa bile bu türkiye'de açlıkla mücadele eden milyonların olmadığını, pazar sonrası yerlerden sebze meyve toplayan insanların olmadığını, çöplerden yiyecek toplayan insanların olmadığını göstermez. hepsi bir kenara, devletin belirlediği ve çalışan nüfusun yarısından fazlasının aldığı asgari ücret bile açlık sınırının altında. daha ne olsun.
bu ülkede et yiyemeyen milyonlarca insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor ne yazık ki.
ben demiştim kıyma alıp lahmacun yapmalıydı.

aptal.
E her sikim hıyar oldu diyene tuzu alır koşarsanız böyle rezil olursunuz.
Arkadaşlar olay sahiden muhabirin işgüzarlığıymış. Haberin tamamını izleyince anlaşılıyor.

Artık biz de kime güveneceğimizi şaşırdık.

https://twitter.com/hasko...IEMi73MPiR927WJg&s=19