bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  zayıf sayısı fazla olan öğrencidir.
  ... yendik mi lan
 2. ?.
  zayıfı fazla olduğundan ,evdekilerden dayak yiyeceğini düşünen öğrencidir, (bkz: kaçabilirsin ama saklanamazsın)
  1 ... joker da
 3. ?.
  toto-loto gibi olan karnenin öğrenci üzerinde yarattığı psikoloji sonucu yaptığı davranış.
  2 ... mavibaron
 4. ?.
  Gitmek kolay olduğu için giden öğrencidir. fakat zayıflar ve evden kaçma suçuyla muamele göreceği için "keşke kaçmasaydım lan zayıflarımı gösterseydim az dayak yerdim" diye kara kara düşünen ögrencidir.

  (bkz: pisman olmak)
  (bkz: gote giren semsiye acilmaz)
  1 ... karambakarambita
 5. ?.
  Bilinçsiz bir aileye sahip büyük ihtimal hiç ders çalışmamış öğrencidir. Kendisi ile ilgilemeyen, durumunu takip etmeyen, arayıp sormayan sadece "karnende zayıf olursa gebertirim seni" saçmalığını dile getiren ebeveynler yüzünden karnesi yüzünden evden kaçmıştır. Böyle devam ederse eğer geleceği pek parlak olmayacaktır.
  1 ... i belong to che
 6. ?.
  ebeveynden korkan öğrenci eylemidir.
  1 ... linka
 7. ?.
  ne yaparsa yapsın karne acısını asla üstünden atamıcak öğrenci.
  1 ... burden
 8. ?.
  Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde "Babama" yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:

  -Sevgili baba; Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum. Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gerçek tutku ve aşkı ben jale ile buldum ve o öyle tatlı ki anlatamam.. Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri, derisine işlettiği dövmeleri, kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız ve tabi benden çok büyük olmasıda bir sorundu. Fakat benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk.. Baba jale hamile! jalenin dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadarda yakacağı var. Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor. Jale benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız. Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu AIDS'in çaresi bulunsun ve Jale sağlığına kavuşsun diye.. O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor. Endişelenmeyi bırak baba ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim. Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak, seveceksin Oğlun cihan.
  NOT: Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Mehmet'lerdeyim. Sadece sana; masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.
  2 ... violet shine
 9. 1.
  Karnesini daha erken alıp, teşekkür belgesiyle övünmek için okula kaçan öğrencidir.
  ... posion
 10. 2.
  muhtemelen teşekkür belgesi alanları kovalamaya gitmiştir. merak etmeyin en kötü ihtimal bir saat sonra döner. biz de geçtik bu yollardan.
  ... mojorisin