bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    hepsi pekiyi olanlar için daha güzel bir gün olamaz.

ama bir kaç kırığı olanlar içinse tam bir işgence.anneden azar eve gelince işitilir,bir kaç terlik darbeside olabilir ama baba iştedir ve eve telefon açıp öğrenir kırıkları.hadi gelsin bakalım babanın işten dönüş saati.en uzun saatlerdir,gelsede azar mı dayak mı yiycem diye düşünmekten geçmeyen gündür.
    4 ... kısmetsiz
  2. 2.
    Karnesi kiriklarla dolu eve gonderilen oğrenci=Giyotine acilarla gonderilen mahkum
    3 ... gkbayrak
  3. 3.
    bu gunlerde hep mutsuz olmusumdur.
    2 ... hendrix
  4. 4.
    zayıf geldiğinde üzerinde oynanması gereken bir kağıt parcası.
    2 -1 ... meksikalı
  5. 5.
    coğrafya ve resim gibi tırışka zayıflarla rahat geçirilen,her bir ana dersin zayıflamasıyla kabusa dönüşen gün..
    1 -1 ... selmagezinir
  6. 6.
    kimileri icin kotu kimileri icin iyi ama tatile girilecegi icin herkesce olumlu karsilanacak gun.
    2 ... sultat
  7. 7.
    renkli fotokopi ve dakstil gibi şeylere ihtiyaç duyulan gün. birde okula sivil kıyafetlerle gelmek gibi bir güzellik vardı.
    1 ... pygmalion
  8. 8.
    ilkokul, ortaokul * * dönemlerinde öğrencilerin saatlerce bekletildiği; birisinin velisi gelince karnenin şak diye verildiği gün. herkes mutludur okul bittiği / tatile girdiği için. ama eve gidildiği an başlar sıkıntılı günler. okul yokken çoğu şey zevkli gelmez çünkü. ne diyorum lan ben, yaşasın tatil ! *
    2 ... thor voivoda
  9. 9.
    bisiklet mi dayak mı?
    bisiklet mi dayak mı?
    bisiklet mi dayak mı?

gecelerin sonu gelmez,
    ahh gecelerin sonu gelmez.
    8 ... soulmate
  10. 10.
    (bkz: takdir)
    (bkz: teşekkür)
    (bkz: tasdikname)