1. ?.
  (bkz: çamaşır makinesi tamir edemeyen erkek)
  10 -3 ... calyx
 2. 1.
  super karnıbahar yapıyor olabiler.
  5 ... karamsar kelimeler
 3. 2.
  halbuki ne de kolaydır yapım evresi,bu nasıl bir beceriksizliktir dediğimiz hede.

  (bkz: ben senin yaşındayken)
  4 ... nesem yeter
 4. 3.
  +sevgilim ben seni çok seviyorum ruh ikizi olduğumuzu düşünüyorum geçen aileme de bahsettim senden olumlu yaklaştılar ilişkimize seninle evlenmek istiyorum ama son olarak bir sorum olacak karnıyarık yapabiliyor musun?

  -evet karnıyarık yapabiliyorum ama seninle evlenmekten vazgeçtim.
  +neden, neden ha?
  -çünkü bu ulvi meseleyi ilişkimizin başınd sormadın kalbimi kırdın. beni sevmiş olman falan beni ilgilendirmiyor karnıyarıksa hayattaki en hakiki mürşittir bilesin.
  6 -2 ... mashadov
 5. 4.
  karnıyarık sevmiyor olabilen kızdır.
  3 ... bluebeach
 6. 5.
  karnıyarık bile yapamıyorsa omlet hiç yapamayacak kızdır.
  2 ... zigana34
 7. 6.
  (bkz: karnıyarık takıntısı olan yazar bünyesi)
  2 ... insan bunyesi
 8. 7.
  öğrenmediği takdirde karındeşen jack'e havale edilesi kızdır.
  2 ... yolgezer
 9. 8.
  malikanede yaşayan işlerini ahçı-uşak-hizmetçi vesaire gördürten bireylere karnı yarık yapıpı yapamaması pek birşey ifade etmez. ama kırmızı etle kırmızı şarap beyaz etle beyaz şarap içmesini biliyorsa rolls royce marka arabaya inip binmeyi biliyorsa yeter de artar bile. gerçi şimdi bazı hanzolar var onlar ki karnıyarık yapabilmeyi emsal olarak kullanıyorlar. evladım siz muassar medeniyetler bu kafayla seviyesine nah ulaşırsınız, SHEPHERD PiE yapabilip yapmamasını emsal alsanıza, ama nerde siz de o akıl o fikir hatta zikir?
  2 -1 ... mulayim
 10. 9.
  karnıyarık yapamadığı için salak olmayan kızdır. biraz mantıklı düşünürsek, her kız yemek yapmak zorunda değildir. ama zamanla öğrenir ve şartlar bunu gerektirdiğinde.

  ayrıca; sevgilisi karnıyarık yapamıyor diyen bir sevgiliye sahip değildir ve bunun verdiği mutlulukla hayatına devam etmektedir.
  2 -2 ... isigim sana asigim