bugün

(bkz: çamaşır makinesi tamir edemeyen erkek)
super karnıbahar yapıyor olabiler.
halbuki ne de kolaydır yapım evresi,bu nasıl bir beceriksizliktir dediğimiz hede.

(bkz: ben senin yaşındayken)
+sevgilim ben seni çok seviyorum ruh ikizi olduğumuzu düşünüyorum geçen aileme de bahsettim senden olumlu yaklaştılar ilişkimize seninle evlenmek istiyorum ama son olarak bir sorum olacak karnıyarık yapabiliyor musun?

-evet karnıyarık yapabiliyorum ama seninle evlenmekten vazgeçtim.
+neden, neden ha?
-çünkü bu ulvi meseleyi ilişkimizin başınd sormadın kalbimi kırdın. beni sevmiş olman falan beni ilgilendirmiyor karnıyarıksa hayattaki en hakiki mürşittir bilesin.
karnıyarık sevmiyor olabilen kızdır.
karnıyarık bile yapamıyorsa omlet hiç yapamayacak kızdır.
(bkz: karnıyarık takıntısı olan yazar bünyesi)
öğrenmediği takdirde karındeşen jack'e havale edilesi kızdır.
malikanede yaşayan işlerini ahçı-uşak-hizmetçi vesaire gördürten bireylere karnı yarık yapıpı yapamaması pek birşey ifade etmez. ama kırmızı etle kırmızı şarap beyaz etle beyaz şarap içmesini biliyorsa rolls royce marka arabaya inip binmeyi biliyorsa yeter de artar bile. gerçi şimdi bazı hanzolar var onlar ki karnıyarık yapabilmeyi emsal olarak kullanıyorlar. evladım siz muassar medeniyetler bu kafayla seviyesine nah ulaşırsınız, SHEPHERD PiE yapabilip yapmamasını emsal alsanıza, ama nerde siz de o akıl o fikir hatta zikir?
karnıyarık yapamadığı için salak olmayan kızdır. biraz mantıklı düşünürsek, her kız yemek yapmak zorunda değildir. ama zamanla öğrenir ve şartlar bunu gerektirdiğinde.

ayrıca; sevgilisi karnıyarık yapamıyor diyen bir sevgiliye sahip değildir ve bunun verdiği mutlulukla hayatına devam etmektedir.
(bkz: a çok ayıp)
yağlı yemekleri sevmeyen kız olsa gerek. karnıyarık denen yemeği anne de yapar yersin. ama mantı yapsın o çok önemli. bir de lahana sarması...
kıymayı sevmiyor olabilen, alternatif olarak imam bayıldı yapan kız.
başka güzel meziyetleri olan kızdır. yağlı, ağır,
sağlığa zararlı bir yemeği de yapmayıversin. * *** **
yumurta kıran kızla olur...
hiç şansı olmayan kızdır.
beceriksiz ötesi kız*dır. lan biraz sabırlı olsam ve sevsem oturur ben bile yaparım ki yumurta bile kırmayan adamım.

marifet içli köfte yapmaktır.
tutuklanması gereken kızdır. erkek adam güzel yemek bekler. ki bekliyoruz yalan yok. en yumuşak erkekten en sertine kadar hepsinin aklından bu geçer.
yapsa da kocası eline sağlık bile demeden kalkacaktır belki de masadan.
aa öyle kız olur mudur.

evde kalacaktır.

eminim ki sözlük kızlarımız bu kızlardan değildir.

ben yapamıyorum ama beyler bilin yanee.*
karnı yarılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar