bugün

görsel

Vermez vermez oy onun değil mi?
Karnını doyurduğu ekmeğin parasını cebinden verdiysen haklısın da,
o para da milletin parası değil mi zaten?
Salt karnı doyduğu için oy verme dönemi geçmiştir.

En az yiyecek, içecek kadar önemli olan kutsal değerler de belirleyici ve hayatidir.
Umut önemlidir meselâ, aydınlık, eğitim, nezaket, dünya ülkeleriyle iyi ilişkiler, ötekileştirilmeyen toplum, huzur, ekonomi, bunlar da önemlidir.

Ayrıca kimse kimsenin karnını doyurmamaktadır.
Bir çok insan en ağır şartlarda, sayılmayan mesailerle çalışıp evine ekmek, tuz götürmektedir.
Yan gelip yatana dünyanın hiçbir yerinde ekmek yoktur. isviçre' de bile!
Haberiniz olsun!
(bkz: her türlü ihtiyacını karşılıyorsun oy vermiyorlar)
neden versin?....adamın 1 milyar lirasını cemaatlara yandaş tarikatlara peşkeş çekmişsin...
Bunu herhalde yandaşlarına, aktroll olanlara, partililerine diyor. Halka demesi mümkün değil. Nedenini aşağıya bırakacağım.
görsel
akp genel başkanı recep tayyip erdoğan sözü.

bu sözü, danimarka'da, isveç'te japonya'da bir devlet başkanının söylediğini düşünsenize? adamlar en ufak sorumsuzlukları ortaya çıktığında hemen istifa ediyorlar, hatta zaman zaman gururlarına yediremeyip intihar ettiklerini duyuyoruz, bir de bizi yönetenlere bak!
http://www.youtube.com/watch?v=rwfVOCZVR6I
Sayın cumhurbaşkanım 74bin lira maaş alıyorsunuz, askeri ücretlileri düşünmüyorsunuz, sırtımızda vergi yükleriyle boğuşarak yaşamaya çalışıp sizin karnınızı doyuruyoruz.

Bence bir daha düşünün kim kimin karnını doyuruyor!
nası yane?...kimin karnını doyurmuş?...nagehan alçı´nın falan mı?...ben onun karnını doyurduğu birilerini görmüyorum netekim.
aktrollerden bahsediyor herhalde.
görsel
"Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Buzdolabı Satışları Arttı"

reis, özel tüketim vergilerini daya bunlara. hepsi hak ediyor.