bugün

etliye sütlüye karışmayan, tanımını yapan şukusunu alan, namı pek işitilmeyen yazardır.

bi'kaç kez tesadüf ettim. ne ayakmış lan bu, deyu soru işaretine tıkladım; karma uçmuş sevgili dostlar.

ne zaman da, adam ne güzel yazmış lan, deyip yazara baksam en iyisi 'insanlıktan çıkmış' oluyor.

ya ben yazardan anlamıyorum ya da bende de trol kafası var amk.
anlaşılmayan entryleri sildiği takdirde karmayı uçurmanın kolay olduğunu bilen yazardır.
(bkz: fazla sivri yazan yazar eksilenir)
(bkz: siyasete bulaşan yazar kesin eksilenir)
(bkz: sapıkça başlık açan anında eksilenir)

bu gibi nedenlerle sıradan yazarların karmasının yüksek olması doğaldır. troll olmak ile ilgili değildir. karması -5000'de olan kaliteli yazarlar olması kadar doğalı yoktur. *
hemen söyleyelim nedenini;
gece 00.00 yı bekler her gun bı tane yaşamadığın ama yaşansa çok komik olacak itiraf girersen
aynı saatte önceden hazırladığın (bkz: yaran facebook güncellemeleri) başlığına komik bir entryi girersen
yine tam saat 00.00 da ben (bkz: bu yazıyı bilmem kime yazdım) diye, duygusal bişeler karalarsan,
al sana (bkz: karması uçmuş ama sıradan yazar). bakın takip edin görün. çok zor değil istatistik bölümünü açıyoruz ve bu gün ilk girilen entryler kısmına tıklıyoruz. bir hafta takip edin tek tek çıkarırsınız.

sakın salaklık edip uzun uzadıya konuyu anlatayım demeyın. konu ne olursa olsun! yoksa kimse okumaz ki oylama yapsın. doğru diyo yılmaz özdil benım okuyucum tembel. fazla sevmiyor gözü yoran yazıları. ha bide blok halinde kütle şeklinde yazmayın ha, ayırın satırları. her yazdığınız yazıdan sonra can yücel tarzı boşluklar bırakın. * * denendi %100 çalışıyor.
sözlükte kız olduğunu belli etmiştir.
munlaytin besik kertmesi olabilir, zallin metresi olabilir... olabilir oglu olabilir.
vallahi çözemediğim yazarlardır hele ki dokuzuncu nesil olanları hiç çözemiyorum amk herif üye olalı 3 ay olmuş entry sayısı 120 karması uzay dışı mı her ne boksa nasıl oluyor arkadaş.
benimdir abi. nick paneline bak, anlarsın.