bugün

nihilizmin ozunu kavrayamamis, sadece karmasiyla uyumlu gozukmek icin nihilist olmus yazardir. yarin obur gun, karmasi degistigi zaman muhtemelen, nietzsche de kim galatasaray'da mi oynuyor diyerek sacma sapan beyanatlar verecektir.
(bkz: bir yaşam biçimi olarak sözlük)
karması şirin baba olduğunda da kendisini maviye boyayıp anaç bir yaratık olacak yazardır.
grup kursak kaç kişi olabiliriz diye düşünmüyor değil insan..
Popüler neyse ona koşan insan mmodelidir.Bugün nihilist,yarın komünist,diğer gün kemalisttir.
az önce şöyle bir inceleyeyim dedim nihilist başlığını sol frame'de görünce. karması nihilist olanlar bir hevesle giriyor "nihilist olmuş karmam, çok gururluyum, işte ben böyle her istediğimi yapan, dünyayı sikine takmayan bir insanım" diye yazıyorlar. 10 gün sonra karması çikita muz olduğunda kendini soyup yemeye de başlıyor bu kişiler sanırım.

hükümette din üzerine yoğunlaşanlar olduğunda başını kapatıp, gittiklerinde pavyondan çıkmayanlar gibisiniz. nihilistmiş, yerim sizin nihilistliğinizi ben.
felsefenin karma puanla değil beyinle, fikirle, düşüncelerle oluştuğu göz önünde bulundurulursa var olmayan yazardır.