bugün

aydinoglu ventage•
-691 (sendikasız işçi)

Yavv hee hee.
Üzerime alınmadım usta rahat ol bu arada yeni yetme dediğin eleman sana bir şey öğretsin öyle kapatalım o vakit. Sen karşındaki insanlara "bu insanlar kuş beyinli andaval hiçbir şey anlamazlar" imasında bulunarak zaten küçük düştün. Karşındaki insana ilk önce saygı duy ve bilgin varsa bunu usulünce öğret ki herkes bilsin. Üç kuruşluk bilgi birikimine sahip olmak ukalalıkla harmanlanınca itici oluyor çünkü. Haydi eyvallah.
Bu saatlerde içimden gelmektedir.
Bozon artıkları diyenler üniversite de iki süslü kelimeler öğrenip gelip burada yokordoko ondovol koğontom doyol bo zoton diye atıp tutarlar ama bilmezler ki ben orada kuantum dan bahsetmemiştim. Gerçek zekilik bu değil.
Sözün tamamı delillere söylenir. O yüzden anlamadıysa birileri yapacak bir şey yok. Entry gayet açıktır teşekkürler.
Kuantum mekaniği bilgisiyle her işin üstesinden gelinseydi Angela Merkel in Almanyası şu an süper güç olmuştu. Şayet kendi ülkesini bile haritadan bulamadı. Bilmem anlatabildim mi.
karmasını yüzlere binlere çıkaramayan kapasitesizler mecbur (yalandan) trollük yapıp karmasını eksiye düşürerek taraf olmaya çalışıyorlar.
Yapılması zevk verecek olan eylemdir. Hiçbir fikri ve düşüncesi olmayan bu tiplerin temiz bir dayak yemesi şart.