bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlügün bir cilvesidir veya kaderin.
    çok dikkat ettim genelde karması artı yönde olanlar sıradan toplumun normal karşıladıgı düşüncelerle yaşayan insanlar. yani öyle acayip bir farklılıkları yok, benzetme yapmak gerekirse koyunlara benziyorlar arada bir fark dahi yok.
    ha arada çok eksi oy alanlar var onlar çok mu farklı çok mu zeki derseniz elbette degiller bazıları troll ama bu artı alanların çogunun koyun ve sıradan oldugunu degiştirmiyor. fark yok yani.
    1 -14 ... rayraykasim
  2. 2.
    kendini eksi karması olduğu için zeki çıkarmaya çalışan yazarların düşüncesidir. dikkate alınmaması gerekir.
    9 -1 ... cocugunu durbunle izleyen adam
  3. 3.
    sözlükte eğlenmek isteyenler için;

(bkz: eksi oyda olan yazarların listesi)
    2 ... 3 b deki aynura asik cocuk
  4. 4.
    Doğru tespittir. Karması 0-400 arası olan bütün yazarlar kofti kofti entryler ile sözlüğü çöplüğe dönüştürmüşlerdir.
    3 -5 ... taytsizkral
  5. 5.
    uçlarda yazan insanların sevmeyeninin sevenden çok eksi vermesinden kaynaklanır, gel gör ki elden gelen bir şey de yoktur, kan ilanlarının bile altına; "ay canım kıyamam size" cinsi entryler giren insan artı oy alır.
    1 -1 ... hz canatan
  6. 6.
    şakşakçıları çoktur bunların.
    -1 ... tc asli hanim
  7. 7.
    şakşakçıları yoktur bunların.
    2 ... jarrus
  8. 8.
    aralarında kaliteli olanlar istisnadır. genelde çoğu abidik gubidik entryler girer.
    1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  9. 9.
    hiç ilgisi yoktur.

genellikle troller ''düşüncelerimi dobraca söylüyorum'' kisvesi altında bir inanca, etnik kökene saldırırlar.
    içinde empati barındırmayan her düşünce de eksi oy alır.

sonrasında da ''-vatanımı korumak, kadınları korumak, ülkeyi sevmek buysa ben buyum, diğerleri korkak ve sıradan... artizliği yapılır.

incelenesidir.
    3 ... yakbisigara
  10. 10.
    kendini zeki sanan bir troll tespitidir.
    1 -1 ... tshabalala