1. 1.
    insanın doğasına aykırı olarak kadın ve erkeği birbirinden bu kadar ayırmanın ilerki yaşlarda kişilik bozukluklarına yol açması kaçınılmazdır. kadın erkek ilişkilerinde çekingenlik, cesaretsizlik, özgüven eksikliği, sosyalleşme problemi bunların başlıcalarıdır.
    4 -2 ... uykusuz baykus
  2. 2.
    sanarsın karma eğitimde okumayan ülkeler şaha kalkmış vaziyette.

ulan teres dünyadaki eğitim seviyesi en yüksek ülkelerde karma eğitim yok mu?

madem karma eğitim buna engel, bu adamlar nasıl bu kadar yüksek eğitim seviyesine sahip?

he amına koyayım eğitimdeki tek sorun dört duvarın arasında kadın ve erkek öğrencilerin olması.

erkek ve kadın öğrencileri ayırdıktan sonra eğitimde birinci oluruz.....

imamhatiplerde dediğin sistem var, bak bakalım en durumdalar şuan?
    5 ... napesend
  3. 3.
    O dindar nesil dediğiniz ve ahlak abidesi imam hatiplilerin heryerde ifşası dolanıyor amk. Muazzam ahlak
    2 ... vahdettino rossi
  4. 4.
    karma sistemin kaldırılması gerektiği gerçeği
    Twitter'da da dediğim gibi;
    -2 ... yildizhan
  5. 5.
    Ortaya böyle bir şey atılmadan önce kimse bu durumdan şikayetçi değildi. Garip.
    ... birbilinmeyenlidenklem
  6. 6.
    Karma sistemi gereklidir, turnusol görevi görür.

Şöyle ki karması yüksekse bilin ki yavşağın önde gidenidir, ortamcılık, kankacılık yapar, ağır populisttir asla gerçek düşüncelerini paylaşamaz, nabza göre şerbettir, ne şiş yansın ne kebaptır hep bunda.

Ama karması eksi adam öyle mi? Kutsal değerlere hakaret eden trolllerden değilse adam gibi adamdır. içinden geçeni söyler, elalem ne der diye hareket etmez. Doğruları söylediğinden sürekli birilerinin kuyruğuna basar bu yüzden de seri eksilenir. Eksilenmek falan zerre sikinde olmadığından aynen devam eder, kimseye eyvallahı yoktur. Ayrıca en az 3 kez çaylak yememiş yazara yazar demem.
    1 -1 ... nesgayfe
  7. 7.
    alevileri kudurtan gerçektir. bu millet sapık olmayacak o kadar.
    -1 ... 333444555666777888999
  8. 8.
    olması gerekendir. neden? çünkü burda da ekşide de karma puanım düşmesin diye kasıyor millet. asıl yazmak istediklerini puanlarım düşer korkusuyla yazamıyorlar.

ekşide 100 kere söyledim karmaları tümden kaldırın diye. göreceksiniz hem trafik artacak hem de samimiyet.
    1 -5 ... dakandaz