bugün

Katıldığım kampanya. Karma sistem kaldırılmalı. Eğitimde kız, erkek ayrı olmalı efendim.

görsel
ciddi ciddi her gün sabah ilk iş karma puanının bir önceki günden farkına mı bakıyorsunuz siz? hem de uludağ sözlük gibi bir çöplükte. gerçekten hepiniz ruh hastasısınız.

ben karma puanı kaldırılmasıyla ilgili ekşide kampanya bile başlatmıştım zamanında. tüm karmalar kaldırılsın herkes samimi bir şekilde karmam düşer endişesi olmadan içindekileri yazsın gitsin.

ama kaldırılırsa eğer primci dingil budunların yaşama amacı kalmayacak. onların karma kaldırılsın demelerine zerre inanmıyorum. beyinsizler.
Çoğunluğun umurunda bile olmayacak kampanya. Sözlükteki birçok şeyi umursamadıkları gibi. Umurunda olanlar için ise "derdinizi seveyim" butonu gerekli en başta.
Hürmetler.
Karma, ulupuan ve dünün kötü entryleri listesi komple kalksın.

Anca öyle paklanır ortam.

Ulupuan rekoru kıracağım diye 2 kelimelik 800 bin tane entry giren salaklar, eksi karma kovalayanlar vs sik gibi kalır ortada af edersin.
Şahsen çok skimde olmayacaktır.

10 seneyi geçti buradayım, ne nick değiştirdim ne bir fake hesabım oldu, aklımıza ne geldiyse onu yazdık. Bu saatten sonra olmasa da çok sorun değil.
desteklediğim kampanya.
zaten yıllardır bu sözlükteyim bu karma denilen şey nasıl hesaplanıyor çözemedim.

misal bir gün 100 den fazla artı oy alıyorsunuz, aldığınız eksi sayısı 10 civarında, ertesi gün karma puanı sadece 1 puan artmış.

ertesi gün ise 50-60 civarı artı oy almışsınız ama o gün girdiğiniz entrylerden biri 15 artı, 15 eksi almış, bir bakıyorsunuz ertesi gün karma 5 puan düşmüş.

sanırım bu hesaplama sistemini bir tek ismail biliyor. kendisi biliyorsunuz matematik profesörüdür.
bu sözlükte karma olmadığı zamanlarda da yazıyordum, aynı şeyleri yazıyordum, değişen bir şey olmaz yani benim için. karma kaldırılsın.

bir de bu lig sistemi var. onu da hayata geçirmeyeceksen onu da kaldır ismail.
milli eğitim sistemiyle ilgili bir şey zannettiğim için girdim. hemen çıkıyorum. lütfen rahatsız olmayın siz devam edin.
istemem. o kadar emek verdim.
Karmam bile yokken çok da fifi olan durum. Evet.
(bkz: burayı yıkarlar)
Benim karmam 2 yıldır sabitlendiği için beni çok ilgilendirmeyen kalkış.

Ama ulupuan kalkmasın, ben ulupuan kasıyorum. Sözlükteki bütün erkekler eşcinselmiş.
desteklemezsem ben daha da götüm..

olsa da olur olmasa da olur ya..

koy götüne rahvan gitsin demiş bukowski..
hiçbir troll'ün destek veremediği kampanya.
hadi olm, görelim ak götü kara götü.
artı karmalılar için vırvırvır ötüyorsunuz karma için yazıyor diye, e hadi.
Allah korusun dedirten kampanyadır. KYK da kızlar tek kalınca nasıl oluyorlar görüyorum ben.
Ay allahım sen yazdıysan boz.
Bigbangtheory bey ne yapıyorsunuz siz.

Edit: ben bunu karma sistem sandım ya ahsgag karma eğitim gibi neyse utandım gidiyorum.
karmadan ziyade oy oranlarının kaldırılması, yazarları yazmaya daha çok teşvik eder.
ne yani sınıfta elleşemiycezmi ?
eksi karmalı bir yazar olarak desteklediğim kampanya. evet.
karma kalkarsa "orto olmok oçon yozoyor" diyen eksi karmalı mallar intihar eder. etmezlerse bir şey değilim. çok iddialı konuşamadım şimdi nedense olsun ama tezim doğru.
+1 de benden. farklı zamanlarda 3 defa bdv açıp talep ettim ama ciddiye alınmadı. şu eksi karma kasacağım diye insanlıktan çıktıkları halde "orto kormololor şoylodor boylodor" diyen ibişleri görelim bi. kim neye oynuyormuş o zaman ortaya çıkar bu saçma salak karma sistemi kalkarsa.
bence eksi kalksın onun yerine daha iyi.
Şüphesiz ki insanların düşüncelerini özgürce ve kendilerini kasmadan dile getirmesi için olması gereken. hadi bakalım, görelim elleri. eksi artı bitsin. desteklemezsem götüm.
ulan yeter ya. kafayi bozdum bu karma denen seyle. kaldirin kurtulalim be abiler. kaldirin kurtulalim be kardesler.
bir tur kampanya.
güncel Önemli Başlıklar