1. 1.
    ulan yeter ya. kafayi bozdum bu karma denen seyle. kaldirin kurtulalim be abiler. kaldirin kurtulalim be kardesler.
    bir tur kampanya.
    1 ... bulmanickimi
  2. 2.
    Şüphesiz ki insanların düşüncelerini özgürce ve kendilerini kasmadan dile getirmesi için olması gereken. hadi bakalım, görelim elleri. eksi artı bitsin. desteklemezsem götüm.
    10 -6 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  3. 3.
    bence eksi kalksın onun yerine daha iyi.
    5 ... elmas bogazici
  4. 4.
    +1 de benden. farklı zamanlarda 3 defa bdv açıp talep ettim ama ciddiye alınmadı. şu eksi karma kasacağım diye insanlıktan çıktıkları halde "orto kormololor şoylodor boylodor" diyen ibişleri görelim bi. kim neye oynuyormuş o zaman ortaya çıkar bu saçma salak karma sistemi kalkarsa.
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    karma kalkarsa "orto olmok oçon yozoyor" diyen eksi karmalı mallar intihar eder. etmezlerse bir şey değilim. çok iddialı konuşamadım şimdi nedense olsun ama tezim doğru.
    5 ... serdarsl06
  6. 6.
    eksi karmalı bir yazar olarak desteklediğim kampanya. evet.
    1 ... nevilevile ulunun krali
  7. 7.
    en içten şekilde desteklediğim durum. bence kalkarsa karma düşkünü tengir ve kankaları sözlüğü bırakır. hem de eskiden yaptığı gibi türkçe sözlük fotoğrafı değil. bence de alenen kalkmalı.
    ... kazangap
  8. 8.
    ne yani sınıfta elleşemiycezmi ?
    1 ... intiharkorkusu
  9. 9.
    karmadan ziyade oy oranlarının kaldırılması, yazarları yazmaya daha çok teşvik eder.
    1 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
  10. 10.
    Allah korusun dedirten kampanyadır. KYK da kızlar tek kalınca nasıl oluyorlar görüyorum ben.
    Ay allahım sen yazdıysan boz.
    Bigbangtheory bey ne yapıyorsunuz siz.

Edit: ben bunu karma sistem sandım ya ahsgag karma eğitim gibi neyse utandım gidiyorum.
    8 ... omen tanrem