bugün

mottoları "karma eğitim fıtrata aykırıdır" olan güruhun söylediği.
allah bu yobaz şerefsizlerin tez zamanda canını alsın amk.
klasik hükümet taktiği.
şuursuzun biri bir konuyu ortaya atar, kamuoyu tartışır, şartlar oluşduğu anda uygulanır.
Geçmiş olsun artık gerçekleşmiş olan eğitim durumudur.

Ulan nası gerçekleşti daha dün konuşuldu hem akp de karşı diyen salaklara şunu söylüyorum (her cümle bir aşamayı temsil ediyor sırayla yani)

Önce fikri ortaya at, baktın tepki çok geri çek,

hala tepki dinmedi o söyleyen arkadaşın kendi fikri bizim gündemimizde yok de,

gaz almak için arkadaşı uyar,

parti disiplinini hatırlat,

ortamın gerginliği azalınca bu sefer başka bir arkadaş aynı fikri farklı dille anlatsın,

yine havayı kokla, ama bu sefer geri adım atma,

fakat ön plana da çıkma,

arkadaşın fikrine destek veren sivil toplum örgütlerini, yandaş basını ve sendikayı devreye sok,

kamuoyu oluştur,

biz herkes buna uysun demiyoruz alternatif olsun diyoruz de,

tartışmayı yeniden alevle, tam bu esnada kel alaka bir konuyu ortaya at,

millet boncuk bulmuş gibi onu tartışırken

ilk fikri meclis komisyonuna getir,

bir süre komisyonda hır gür olsun,

nası olsa çoğunluk sende çok sıkışırsan birine faşist dersin ötekine cehape,

sonra yasayı çıkar olsun bitsin

geçmiş olsun

yakında kız ve erkek ayrı ilkokul-ortaokul ve liseleri açılır. sorun açılması değil açılsın isteyen ayrı olkula çocuğunu yollasın, ama biliyoruz burası türkiye mahalle baskısı ile kimse karma okullara çocuğunu yollamaz. özellikle anadolu ve doğunun kırsallarında. bir bakmışsın biz alternatif olsun diyorduk isteyen yollar istemeyen yollamaz diyorduk diyenler halk desteğide var demokrasi de bu demek zaten, yaparım olur, uyarsan uyarsın uymazsan uydururuz derler olur biter. hadi iyi günler...''
evet karma eğitime son verilsin. neyi anlaşılmamiş. şeriatçıyım
kızlarla erkekler niye aynı dünya'da yaşıyor sorusunun cevabını bulmalı evvela.
yobaz beyin cümlesi...
ilk insanın bir erkek olduğuna ve kadının o'nun kaburga kemiğinden yaratıldığına, insan denen canlı türünün bu iki insan ve birbirleriyle sevişen çocuklarından türediğine inanılan bir toplumda makul görülmesi gereken istek.

çünkü; toplumun çoğunluğunu oluşturan bu kişilere göre insanoğlu ensest ilişkiyle çoğalmaya başlamıştır ve bunu yaptıran da hem ilk insan hem de ilk eygamber olan adem'dir. dolayısıyla ensest ilişki bir peygamber emridir ve peygamberin yolundan gitmek, o'nun emirlerini yerine getirmek her müslüman için farzdır. kaldı ki islamı temsil eden en yüce kurum olan diyanet işleri'nde görevli bir imam da 2 gün önce bunu doğrular nitelikle bir eyleme imza atmıştır.

http://haber.gazetevatan....cavuz-etti/585662/7/yasam

hal böyle olunca allah'ın yolundan giden ve ikinci bir peygamber gibi olan, dokunmanın bile ibadet sayıldığı hz. recep efendimizin tüm erkeklerin kendi bacısını sikmesi için çalışmalar yapması gayet doğal.

bunun için karma eğitime son verilmesi şart. ailenin dışında karşı cins görmemek gerekiyor.

koskoca ilk insan, koskoca ilk peygamber yanlış biliyor, yanlış yapıyor olacak değil ya ...

onun çocukları birbiri ile seviştiyse bugünkü çocuklar da kendi kız kardeşleri ile sevişmeli.

çünkü akrabalık bağı olmayan kız ve erkeklerin birbirleriyle sevişmeleri muhafazakar demokrat yapıya ters. bunun için muhakkak kızlı erkekli kalınan öğrenci evleri basılmalı, karma eğitime son verilmelidir.

hatta bir sonraki adımda kız ve erkeklerin gittikleri sosyal alanlar da ayrılmalı, caddelerin ortasında perde çekilip kız ve erkekler ayrı ayrı kaldırımlarda yürütülmeli.

hz. adem babamızın yolundan gidilebilmesi için bu şart ve kimse kusura bakmasın toplumun çoğunluğu bu görüşte.

biz kendi bacısını sikmeyi insanlık dışı bulan azınlık ise saygı duymak zorundayız bacısını sikmek isteyen çoğunluğa. ne de olsa sandıktan çıkan onlar.

not: ben bunları yazarken, eminim bilal sümeyye'ye 2. postayı atıyordur.

ayrıca merak etmiyor değilim; kadınlı erkekli yapılan ve kapısını ne polisin ne de ordunun açabildiği bakanlar kurulu toplantılarında neler oluyor. muhafazakar demokrat çoğunluğa göre olanlar belli aslında, akraba olmayan kadın ve erkekler birarada ise orada kesin fuhuş vardır.

acaba suat kılıç'ın yediği tokatın sebebi de "sıra" meselesi mi?
Ülkeyi genelev olarak gören abazan dindar yobaz vs. kesimin söylemidir. Bir kız az biraz ilgi gösterse fantezilerinden kamasutra kitabı çıkarılabilen az muhterem insansı maymunlar sınıfından gelen söylemdir
ya bu insanlar cukleriyle beyinlerini birbirinden ayiramama problemi yasiyorlar ne bekliyorsunuz ki ya gerizekali yobazlar karma egitim neyinize batiyo lan kadinin toplumda yeri olmasi sizi niye bu kadar rahatsiz ediyo kadin isteyince sikip isteyince doveceginiz bi sey mi ne salak insanlarsiniz ya ayirin egitimi sonra kadinin okumasini engelleyin onu engelleyin bunu engelleyin neyin kafasini yasiyosunuz ya.
bence de son verilsin. kadın kadınlığını bilsin, erkek erkekliğini bilsin.
birarada büyütülen evcil hayvanlar gibi cinslerden haberi kalmadı milletin yahu.
hükümetin tekrar seçimde aldığı oy oranının verdiği gazla, atağa geçeceği alandır. yandaş medyada şimdiden dile getirilmeye başlandı. çağdaş toplumlarda olmayacak bir şey tabi, bu tarz toplumun tamamı tarafından kabul görmeyecek şeylerin ülkede yaygın uygulanma şansı olduğunu düşünmüyorum. çoğu anadolu'da olmak üzere yeni kız okulları açılır, bundan fazlası olmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar