1. 0.
  Evet gençlerimizin karşı cins var diye okuldaki cogu hareketlerinin sinirlandigini herkes biliyordur. Hem dikkat daginikligi yaratir Ayni sinifta.
  2 -6 ... kendinesizofren
 2. 1.
  iş hayatı karma değil. O yüzden gereksiz.
  3 ... bir burcu geldi gecti burdan
 3. 2.
  gezici ve alevidir. kudursun bize ne.
  2 -6 ... 333444555666777888999
 4. 3.
  çağdaş tiptir.

  kadın doktor aramayı biliyorsunuz orospu çocukları.

  Edit: kadın okumasın değilmişmiş, ayrı ayrı okusunlarmışmış, sizin olmayan beyninizi sikeyim be. Kadın ve erkeği Ayıramazsınız kardeşim, dünyayı ikiyr bölemezsiniz.
  16 -3 ... asuregibisurat
 5. 4.
  karma eğitime değil, karmakarışık eğitime karşı çıkılması gerekir.
  4 ... monk of monkmountain
 6. 5.
  haremlik selamlık yakında tüm hayatımıza yansıyacak, otobüslere, işyerlerine vs.vs.

  ayrıca kılıçdar muhalefeti döneminde gerçekleşmiştir.
  4 -1 ... ibni maymun
 7. 6.
  karma eğitimin fayda değil zarar getireceğini bilen tiptir. sizin gibi eli sikinde gezen yobaz değildir, beynini kullanabiliyordur.
  3 -4 ... petrauskas
 8. 7.
  almanya 'ya gelin -türkiye gibi bağnaz bi ülke diil Almanya -okulların hemen hepsi karma - eğitim düzeyi türkiye 'nin anasını atasını ziker düzeyde. ..

  çomaristan 'da okula mı gidilir?
  5 -2 ... paganviodio
 9. 8.
  Karma eğitmimin veya karma olmayan eğitim bilgi alma açısından fark yaratmayacaktır. Herhangi bir bilgiyi öğrenci öğrenirken aa karşı cins var sınıfta hemen öğrenmeliyim dersteki herşeyi mi diyor. ortamında rahat olduğumuz kadar kızlı ortamda rahat edebiliyor muyuz. Rahatça ve erkekçe takılabiliyor muyuz. Erkekğin gerçek erkek kadının ise sonuna kadar kadın olduğu taş devrinde karma eğitim veya türevi hiçbirşey yoktu. Erkekler erkekliği erkeklerle takılarak birşeyler öğrenerek kadınlarsa kadınlıgı kadınlarla takılarak öğrenirdi ne zamanki modern hayata geçtik meriçler ortaya çıktı. Sistem bozuldu. Ve bu karma eğitimi savunan kesimin büyük çoğunluğunu meriçlerin oluşturduğunu düşünüyorum. Kız ortamı isteyen herkes kapasitesi kalitesi varsa okul dışındada heryerde bulur, kaldıki meriçler zaten okulda da bulamıyor meriçlik aleminden barkınlık alemine geçmek çok uzak onlara. Eğitim sisteminin değişmesi bir fark yaratmayacaktır yani.

  Karma eğitime karşı olma sebebimin siyasi veya dini bir yönü yoktur. Sadece daha rahat ve mantıklı olacağı kanaatindeyim.
  -3 ... uzunkartal
 10. 9.
  Eğitimin kalitesini konuşmayın da karma falan bunlara takılalım.
  1 ... hellnight