1. 1.
  efendim bu karma hedesi geldi mertlik bozuldu. eğer karmanızı önemsiyorsanız şu hususlara dikkat ettiğiniz taktirde 2 haftada şirin baba 2 ay içerisinde de mavi jojova tanesi olabilirsiniz.

  -öncelikle maçları takip etmek önemli.
  atıyorum gs-fb maç yapıyor, maçı da fenerbahçe kazanmış; misal lan misal, allah belanı; o gece maçtan sonra sakın ola ki gs lehine entry girmeyin hele ki fb yi aşağılar, galibiyetine gölge düşürür nitelikteki entryler mavi jojova tanelerinin götünüze girmesiyle sonuçlanabilir.

  -niyetiniz kötü olmasa da galatasaray'ın bu seneki şampiyonluğunu eleştirmeyin. bırakın futbolu, kutlamalarını eleştirmek gibi bir gaflette de bulunmayın, sakın. olabilir aslan gelmiştir stada hayvan sever de olsan karmanı seviyorsan susacaksın yoksa 100 kişi geçer üstünden. şampi çıldırınnn çıldırın, tebrikler bu arada. tekrar tebrikler, kutlamalar da negzel oldu lan. işşallah seneye avrupada da başarı gelir, haydin sağlıcakla.

  -dini ti ye alarak oy toplanmaz, buna şahsım dahil bütün dindaşlar eksi oy verecektir. zaten bu durumu anlamakta güçlük çekiyorum; ulan bir adam neden kendi dinini aşağılar gibi, komik olma çabasıyla entry girer? kızların böylelikle verdiğini mi sanar bu embeyssill.

  bunların dışında her sabah içeceğiniz taze sıkılmış bir bardak meyve suyu kafanızı daha iyi çalıştıracağından bu yolla entrylerinize bir parça beyin serpebilirsiniz.
  5 -2 ... kratostol
 2. 2.
  ayar vermeye çalışma hatta hiç verme.
  kimsenin nick altına kötü bir görüş girisi girme. gibi gibi..
  1 -1 ... lolita lempicka
 3. 3.
  eksici ibnelerden uzak durun, kamuflaj giyin.
  2 ... karin
 4. 4.
  kelin merhemi olsa başına sürermiş atasözünü aklına bile getirme. merhemi ara...
  1 ... cehennetlik