1. 1.
    Emekçileri o kadar çok seviyormuş ki yıllarca parasını yiyip oyakadığı karısı Jenny marxın yanında hizmetçisini de hamile bırakmış

Acaba hizmetçisinin ücretini tam veriyor muydu? Sosyal güvencesi var mıydı? Acaba hizmetçisine emeğinin hakkını verdi mi?

Sakın emek sömürüsü yapmış olmasın?

Yok yok olamaz bunu düşünmek bile istemiyorum .

Acaba bu hizmetçiye günde kaç posta at... Pardon acaba bu hizmetçiyi günde kaç saat çalıştırıyordu ?

Hadi yıllarca parasını yediğin karın jennye

Eğer sana biraz geç yazmışsam, bunun nedeni kesinlikle seni düşünmemek değil.

Gibi yalanların kabul edilebilir de hizmetçiye emeğinin değerini anlatmaya çalışırken karın Jennyi niye aldatıyorsun

Yoksa ırkçılığı belgeli Marx

Kaynak: https://mobile.wnd.com/2006/06/36692/

Hitler den önce ari ırk yaratma derdinde miydi?

Yoksa hizmetçisine de seni kurtaracağım bu hayattan karım Jennynin parasına çöker çökmez off shore hesaba parayı aktarıp kaçarız diye sözler mi veriyordu ?

Neden ne olursa olsun emekçinin hakkı deyip emekçi bir hizmetçiye kaymasını marxa yakıştıramadım .

Bu da bir emek sömürüsü değil midir?

Sen bile emekçi hizmetine kayarsan kapitalistler ne yapmaz?

Ara sıra aklıma gelmiyor değil malum buna engels ta sürekli para yolluyor düşünmek bile istemiyorum ama Engels buna niye sürekli para yolluyordu?

Yoksa dedeler olayı mı?

Gerçi Engels ın da düşüp kalkmadığı hatun kalmamış acaba bi- seksüellik mi var dünyada hem Marx da hem Engels ta bir olasılık sonuçta . Kimse kimseye durduk yere para yollamaz

Cumhuriyetçi j. J. Rousseu seçici davranmış varlıklı aristokrat ve zengin kadınlarla düşüp kalkmış en azından Marx gibi emekçilerin hakları ayağına emekçilere hallenmemiş

Bu konuda marxın yaptığı bu Mengi okat için bir öz eleştiri yapılırsa daha sağlıklı sonuçlara ulaşılacağı kanaatindeyim

Benim aklıma gelen cumhuriyetçi Rousseu dan tut Engels a Marx a kadar sırf hatun kaldırmak için bu fikirleri ortaya atmışlar sonradan iş büyümüş ....
    -1 ... isminiunutanadam